Підсумки «Доби»

Дата: 14-06-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Старшина Сергій Єпіфанов, прапорщик Володимир Гречаний, підполковник Віталій Вінніченко, підполковник Микола Зайцев та працівник Олександр Островський – п’ятьох героїв, які загинули 5 років тому, вшанували сьогодні в Оршанці. Того трагічного дня 2014-го автомобільну колону прикордонників в районі заводу «Азовсталь» у Маріуполі обстріляли із засідки. 5 життів згасли, ще 7-ро отримали поранення. Схиляємось перед подвигом і пам’ятаємо з болем у серці…


Кажуть, на Золотоніщині літні дитячі табори вже готові до роботи. Принаймні так запевняють фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, які разом із представниками райдержадміністрації перевірили заміські оздоровчі заклади на готовність приймати маленьких відпочивальників. Станом на 13 червня акт «прийомки» затвердили в таборі «Гайдарівець», у «Журавлику» наразі закінчують підготовчі роботи.


Актуально.
То що з Россю? Аварія на Вінниччині тиждень тому наробила такого шуму, а згодом у пресі зринають то спростування, то обурення… Держекоінспекція взяла проби води з річки й повідомила, що загрози як такої немає. Мовляв, масового замору тварин не зафіксували, перевищення рівня хімічного споживання кисню – незначне.


Число.
169 рятувальників та 51 одиницю техніки залучать на добове чергування в області на Трійцю. Посилений режим несення служби в Україні триватиме з 9 ранку 15 червня до 9 ранку 18-го.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода