Гороскоп від «Доби»

Дата: 17-06-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Якщо хочете отримати премію або підвищення, постарайтеся сьогодні приємно вразити своє керівництво якісною роботою. Особливо важливою для вас буде моральна підтримка рідних та їхня віра в успіх. Не відмовляйтеся від жодних можливостей для саморозвитку та підвищення професійного рівня.

Телець
Будьте більш комунікабельними та доброзичливими. Щирість і простота дозволить Тільцям познайомитися з цікавою людиною, яка в майбутньому позитивно вплине на становлення кар’єри. Не обмежуйте себе в розвагах. Якщо добре попрацювали, то варто весело, у дружній компанії відпочити.

Близнюки
Сприятливий день для будь-яких починань. Якщо проявите наполегливість під час ділових перемовин, зможете укласти вигідну угоду. Вільні представники цього знаку, імовірно, незабаром зустрінуть своє кохання. Придивіться до оточення.

Рак
Будьте уважні під час роботи з документами, аби не допустити помилки. Чудовий день для прогулянки біля води. Природа вас надихне! Взаємини з коханою людиною будуть сповнені гармонії та ніжності. Зараз найкращий час для зізнань та сміливих пропозицій.

Лев
Представників цього знаку сьогодні очікує цікава та захоплива авантюра. Готуйтеся до запрошення на романтичну вечерю або побачення. Не відмовляйте собі в задоволенні відпочити та поспілкуватися з приємною людиною. Увечері почитайте мотивувальну літературу.

Діва
Сьогодні доведеться побути в ролі модератора. З цим завданням ви чудово впораєтеся. Не хвилюйтеся, якщо щось піде не за планом. Імпровізуйте. Сімейна прогулянка подарує Дівам незабутні емоції та яскраві моменти. Сприятливий час для подорожей!

Терези
У Терезів починаються глобальні зміни. Насамперед, це стосується кола інтересів та оточення. Будьте пунктуальними. Спробуйте втілити нові ідеї в життя. Абстрагуйтеся від проблем та насолодіться спілкуванням. Не бійтеся порушувати суперечливі теми.

Скорпіон
Вам потрібно приділити час творчості. Скорпіонам необхідно «вирватися» з кола щоденних турбот та справ. В іншому випадку загрожує емоційне перенапруження. Бережіть себе. Організуйте несподіваний пікнік. Рідні оцінять старання Скорпіонів та віддячать за приємно проведений день.

Стрілець
Досить непередбачуваний день. Вам доведеться декілька разів змінювати свої плани та шукати варіанти вирішення складних ситуацій. Прислухайтеся до інтуїції. Вона допоможе ухвалити правильне рішення. Неодмінно знайдіть час для дружніх посиденьок та вечері в родинному колі.

Козеріг
Почніть ранок з посмішки. Обов’язково зробіть якусь добру справу. Помітите, як ваш настрій та самопочуття покращаться. Астрологи радять присвятити час домашнім справам. Сьогодні вдалим буде дрібний ремонт, прибирання, наведення ладу навіть у найвіддаленіших кутках. Ви отримаєте від цих занять неабияке задоволення.

Водолій
День буде для Водоліїв як ковток свіжого повітря. Відчуєте легкість та бажання змінити цей світ на краще. Зірки переконують, що зможете налаштувати оточуючих на свою позитивну ноту. Спробуйте проаналізувати останні події та зробити відповідні висновки.

Риби
День принесе багато нових зустрічей і корисних контактів з діловими партнерами. Будьте щирими і не повторюйте власних помилок. Не поспішайте ухвалювати важливі рішення. За порадою зверніться до досвідченого фахівця. Приділіть сьогодні вільний час собі й власним бажанням. Нехай все інше почекає.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода