Готуватись до опалювального сезону треба зараз, а не коли випаде сніг, – міський голова

Дата: 19-06-2019, 14:21

Готуватись до опалювального сезону треба зараз, а не коли випаде сніг, – міський голова
Під час засідання виконавчого комітету директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась застеріг, що нині у багатоквартирних будинках, які раніше обслуговували СУБи, а зараз – за результатами конкурсу – приватна компанія, взагалі не проводять належні роботи з підготовки житлового фонду до опалювального сезону. Йдеться, зокрема, про промивання внутрішньобудинкових мереж, без чого якісно і своєчасно подати теплоносій в оселі містян майже неможливо. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Хоча відповідна робота має здійснюватись саме у літні місяці, одночасно з проведенням гідравлічних випробовувань теплопостачальними організаціями міста. Таким чином здійснюється все необхідне, аби з початком холодів місто могло оперативно розпочати опалювальний сезон і житлові будинки (запірна арматура, внутрішні мережі) були повністю готові до подачі тепла у квартири.

Висловив занепокоєння з цього приводу і присутній на засіданні голова правління ПрАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко, підтвердивши, що з новим управителем багатоквартирних будинків та їх підприємством відсутні угоди на обслуговування і співпрацю.

У свою чергу – міський голова Анатолій Бондаренко доручив заступнику міського голови Людмилі Бордунос (яка є куратором галузі ЖКГ) та в. о. директора департаменту ЖКК Юрію Панченку терміново провести розширену нараду з цього приводу за участю керівництва теплопостачальних підприємств міста, нового управителя будинків та всіх відповідних структур. Після чого – негайно доповісти про шляхи вирішення вищезазначеної ситуації.

– Готуватись до опалювального сезону треба зараз, а не коли випаде сніг. Люди прагнуть бачити результат і ми, як міська влада, маємо зробити все належне, аби взимку черкасці були з теплом, – наголосив Анатолій Васильович.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода