Підсумки «Доби»

Дата: 19-06-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Одразу дві трагічні події сталися в області на залізничних шляхах. Тіло 6-річного хлопчика знайшли на Кам’янщині, просто на рейках. Поки достеменно не відомо, що сталося; на місці пригоди працюють слідчі. У Смілі 19-річний хлопець прогулювався мостом над залізничними коліями й упав на високовольтні дроти. Наразі юнак перебуває в реанімації.


Амфетамін, ложки, фольгові згортки із залишками порошкоподібної речовини та електронні ваги – такий набір городищанина, якого затримали за звинуваченням у збуті наркотиків. Дилера «злили»: до оперативників надійшла інформація, що місцевий житель розповсюджує психотропну речовину. Речові докази відправили на експертизу, а за статею 307 Кримінального кодексу наркозбувачеві загрожує від 4 до 8 років за ґратами.


Акутально.
Незабаром довгожданне й водночас сумне для випускників свято. У дні прощання зі школою, за рішенням виконкому міської ради, в Черкасах тимчасово обмежать рух деякими вулицями. Тож, якщо ви за кермом, плануйте свій час відповідно до змін: 24 червня з 15:00 до 16:00 – бульв. Шевченка (між вул. Б. Вишневецького та О.Дашковича); 26 червня з 17.30 до 18.00 – з непарного боку бульв. Шевченка (між вул. Б.Хмельницького та Митницькою), з 18.00 до 18.30 – з непарного боку бульв. Шевченка (між вул. Митницькою та Б.Вишневецького); з 17.30 до 20.00 – бульваром Шевченка (між вул. Б.Вишневецького та О.Дашковича).


Число.
100% вартості проїзду до будь-якого пункту України і назад (автомобільним, повітряним, залізничним або водним транспортом) один раз на рік компенсують громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (І категорії). Потерпілим, що належать до ІІ категорії, відшкодують 50% затрати.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода