Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Дата: 20-06-2019, 12:01

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)
Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Алла Бурлака, Черкаси:
– Замінування безкінечні хвилюють останнім часом. Вкрай негативно до цього ставлюся. Також не порадувала новина про те, що на нашому подвір’ї вирішили будувати багатоповерхівку. На мою думку, це створить додаткові незручності. У нас і так забудований район.
Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Ірина Скічко, Черкаси:
– Мені чоловік подарував машину. Це найбільше мене вразило й ощасливило. Зараз багато працюю, тому особливо не слідкую за новинами. Переглядала інформацію, пов’язану з діяльністю президента, зокрема читала новину про поїздку в Брюссель. Зовнішня політика та налагодження зв’язків зараз дуже актуальні й важливі для країни.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Еліас Масімум, Бразилія:
– Я місіонер, приїхав допомагати людям. Останнє, що вразило, – це робота в селі. Ми разом із другом, який приїхав з Америки, фарбували паркан і
допомагали по-господарству одній хорошій людині. Робити щось для інших – для мене велика радість. Зараз більше цікавлюся релігійними новинами.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Ніна Мірошникова, Черкаси:
– Дізнаюся новини через інтернет чи телебачення. Сподобалася новина про те, що в Криму відкрили залізничний міст. Із черкаських запам’яталася інформація про ремонт доріг. Взагалі у нас дбають про зовнішній вигляд міста, і це радує: траву косять, доріжки роблять, на Дніпрі в районі пляжу прибирають водорості та сміття. Щоправда, все якось повільно відбувається...Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Андрій Полинько, Черкаси:
– Не слідкую за новинами, я аполітичний. Єдине, що порадувало, – це звістка від сина. Він зараз працює в Китаї і планує приїхати додому. Чекаємо на повернення з нетерпінням. Цікавлюся більше спортом. Удома обладнав спортзал і намагаюся слідкувати за своїм фізичним станом.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Марина Роман, Черкаси:
– Сесія майже позаду, і це радує. Зараз проходжу практику, досліджую особливості говірки в Полтавській області. Окрім цього, негативно здивувало,що вода в Дніпрі зелена. А ще нещодавно познайомилася з іноземним студентом, який намагався вдосконалити мої знання англійської мови. Цікаво було спілкуватися без перекладача та інших допоміжних засобів.


Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Іван Мазепа, Черкаси:
– Обурила новина про те, що вкотре отруїли річку Рось. А відповідальних, як завжди, немає. Окрім цього цікавлюся спортивними новинами. Нещодавно дивився поєдинок Ентоні Джошуа та Енді Руїса. Мексиканець нокаутував свого суперника та став чемпіоном світу в суперважкій вазі.

Дар’я Роженкова

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода