Мінімум три доби на Черкащині прогнозують неймовірну спеку

Дата: 20-06-2019, 18:00

Мінімум три доби на Черкащині прогнозують неймовірну спеку
Фахівці Черкаського обласного гідрометцентру зазначають, що причиною нового періоду спекотної погоди стане великий антициклон, що блокує проходження циклонів і атмосферних фронтів, які несуть опади і прохолоду.
Тож у результаті в найближчі три доби очікується до + 35° і малохмарно. Коротка ніч не принесе особливої прохолоди, температура не опуститься нижче +15..+ 20°. Значення середньої добової температури повітря перевищуватиме кліматичну норму на 6-7°. У вихідні спостерігатиметься найбільш спекотна погода, можна очікувати перекриття попередніх температурних рекордів.

Завтра, 21 червня – літнє сонцестояння. Точний час події – 18 год. 55 хв за Київським часом. Саме тоді cонце підніметься на найвищу точку – вже з 22 червня день буде поступово зменшуватися. День сонцестояння ще називають сонцеворотом. Саме завтра найдовший день – тривалість найдовшого дня становить 17 годин і 33 хвилини.

Пожежна небезпека на Черкащині досягла надзвичайного рівня, тому заборонено розпалювати багаття в лісах, паркових зонах, на луках та полях.

Бережіться від теплового та сонячного ударів! Обмежте перебування на відкритому повітрі від 10 до 16 годин.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода