Понедельникілкові замальовки

Вікторія Гуро, RSS,
Дата: 20-06-2019, 19:01

В очікуванні...
Найгірше чекати невідомого. Мозок починає фантазувати. Звичка наша ментальна накрутити себе на максимум. Довести нервову систему до того, щоб мозок пілікнув "Треба випити заспокійливого"
А я то його і не брала, халепа!
А підстави думати про кепський розворот подій є. Бо пара одна, років по 50-55 обом, розповіла ну геть не симпатичну історію про себе.
- Скільки ви вже тут? - питаю.
- Два тижні. Але будемо тікати. Пропонували одне, а в результаті - інше отримали.
- Куди їхали? Яку роботу пропонували?
- Їхали сортувати пластикову тару. А потрапили на сміттєзвалище. Розбираємо сміття... З усієї купи потрібно вибирати 5 одиниць...
І да, там є і пляшки.

І я собі лежу на койкомісці в хостелі для тих, хто приїхав заробити грошей і думаю: " А що, якщо? "
Та ні! Завгосп з моєї школи говорив, що я ловлю удачу по життю. А я йому вірю!)))
Вечір неділі після мандрів містом з моєю однокімнатною колєжанкою завершився малюванням.
Таня казала, що напише про мене історію. Бо всі нормальні привезли з собою до Польщі овсянку, сухарі, олію, посуд, консерви... А я - розмальовки, фломастери, книжки. ПСІХОЛОГ, одним словом, що ж тут скажеш? Я планувала творчу відпустку! Без сценаріїв, без планування...
У дитинстві, коли починалися городні роботи, мама завжди говорила, що втомилась голова, треба руками попрацювати. Зміна діяльності - теж відпочинок. І я вирушала до Ба, потім на дачу. Типу відпочивала: боролася з будяками, збирала яблука. Та робила ще й менше ніж ті мої дівчата-однолітки. Мій трудовий табір влітку - це пара годин на присадибній ділянці. А у декого ж були гектари... кукурудзи, буряків, картоплі... Трудотерапія, що й не кажіть.
Пам'ятаю, я на велі до Ба, а моя сусідка, на рік старша, в село на прополку цукрових буряків. І платили за роботу цукром. Ото канікули були.
Від спогадів до реалій
Хвилини до спілкування з милою пані. Українська HR організація у м. Зелена Гура спільно з поляками вже ...надцять років займаються тим, що шукають через координаторів по Україні робочих на різні підприємства Польщі.
ГОВОРИЛИ-БАЛАКАЛИ...
Про БЖД - інструкція польською від поляка. Розумні речі говорив про те, як врятувати себе на виробництві. І ніхто крім нас самих не потурбується про власний комфорт і здоров'я.
Медкомісія - Хохма)
- Pani zdrowa?
Кажу: "Так!"
Медкомісія завершена.
Єдине, поки стояли в тій маленькій польській поліклініці, чекали прийому, то мені хотілося забути, що я з України(
Бо є така категорія людей, які думають, що вони боги у цьому світі і їм все можна. Недалекоглядність деяких людей вражає.
Але, що маємо то маємо.

Далі: " Чекайте. Вам задзвонять. "

Пауза.
Видих.
Приймаєш життя таким як є.
Кайф!!!!
Бо маю відпустку, справжню - коли їси, спиш, гуляєш, милуєшся краєвидами...
І якщо ви не були в Зеленій Гурі, то варто завітати! Одного - двох днів, щоб відвідати всі цікаві місця польського містечка вам буде достатньо.
Перший день справжньої відпустки - дякую!
І ТИМ, ХТО ЧИТАЄ - ТЕЖ ДЯКУЮ!
Чи я би могла колись думати, що писатиму про те, як живеться нашому брату у Польщі?

Життя бентежне і непередбачуване.
Цим і є цікавим.


#щастя
#добретамдетиє

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода