На Черкащині депутатів районного рівня звинуватили в корупції

Дата: 21-06-2019, 12:21

На Черкащині депутатів районного рівня звинуватили в корупції
Прокуратурою належно забезпечено участь у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язаних з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення, стосовно одного із депутатів Монастирищенської районної ради та чотирьох депутатів сільських рад Монастирищенського району. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області

Установлено, що вказані депутати несвоєчасно, без поважних причин подали щорічні електронні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.
За принципової позиції прокурора Монастирищенським районним судом посадових осіб визнано винуватими у вчиненні адміністративних правопорушень та накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу розміром 850 грн. кожному.

Також Смілянською місцевою прокуратурою установлено факт несвоєчасної подачі двома депутатами Городищенської районної ради щорічних електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зібрані матеріали за вказаним фактом прокуратурою направлено до уповноваженого на складання адміністративних корупційних протоколів органу – УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ України, працівниками якого за наявності складу адміністративних правопорушень складено відповідні протоколи.

За принципової позиції прокурора Городищенським районним судом 19.06.2019 депутатів визнано винуватими у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-6 КУпАП і накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафів розміром 850 грн. кожному.

На цей час рішення не набрали законної сили.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода