Влад Бєлік: «Щоб вийти у Прем’єр-лігу шоу-бізу треба грати, як Роналду»

Дата: 25-06-2019, 13:41

Влад Бєлік: «Щоб вийти у Прем’єр-лігу шоу-бізу треба грати, як Роналду»
Досьє
Справжнє ім’я: Владислав Бєлік
Вік: 26
Сімейний стан: неодружений
Кумири: Майкл Джексон, Фредді Мерк’юрі, Джекі Чан
Улюблена страва: мамин борщ
Книга: Марк Леві «Де ти»
Фобія: Оси
Мрія: досягнути запланованих цілей

Хто ти такий?
- Я – чесна людина, маю конкретні принципи і намагаюся жити так, щоб було добре не лише мені, але й оточуючим. Це з віком сформовані речі, що стосуються сім’ї, стосунків, особистого життя. Найголовніше – бути людиною.

На кого вчився?
У мене дві вищі освіти: музикант і програмний інженер. Музика і математика – близькі науки. Планую найближчим часом розвиватися у напрямку комп’ютерих технологій.

Влад Бєлік: «Щоб вийти у Прем’єр-лігу шоу-бізу треба грати, як Роналду»

Ти – фіналіст «Голосу країни». Як воно життя після проекту?
Це найкращий досвід у моєму житті в плані творчості. На проекті працювала потужна команда музикантів, взаємодіяти з якими було просто в кайф. Маю приємні спогади і підтримую зв’язок із учасниками. Декому можу подзвонити у будь-який момент, і ці люди мене підтримують. Із переможцем сезону Олександром Клименком ми теж розійшлися на позитивній ноті.

Що залишилось за лаштунками?
Велику роль на проекті відіграє рейтинг. Якщо він не буде влаштовувати продюсерів під час прямих ефірів, то вокальні дані виконавця не врятують ситуацію. На жаль, так трапилося зі мною. Я був невідомий аудиторії, в мене мало фоловерів у соцмережах, і тому рейтинг був невисокий. Як результат, дали пісню, яка не підходила, а за контрактом я не міг відмовитись. Інша історія –«Човен» гурту «Один в каноє». Вона написана на вірші Івана Франка, і це було попадання в десятку.

Як сцена змінює тебе?
Я на сцені такий, як і в житті. Це і є чесність. Глядач дуже відчуває фальш. Для мене феномен – Вєрка Сердючка. На публіці це веселий артист, а в житті Андрій Данилко зовсім не такий, кажуть люди, які добре його знають.

Влад Бєлік: «Щоб вийти у Прем’єр-лігу шоу-бізу треба грати, як Роналду»

Співаєш своє, чи чуже?
У мене є кілька авторських пісень, але здебільшого виконую кавери. Є спільні роботи з товаришем. Раніше ми тісно співпрацювали у творчому напрямку. Він із Донецька, нині живе в Криму. Наші роботи українською, тому я їх виконую.Сам пишу пісні про реальні речі. Це може бути чиясь історія, або моя власна. Тільки так народжуються чесні пісні.

Хто у твоїй команді?
Валерій Казак – барабанщик і мій добрий друг, Руслан Павленко – бас-гітарист і Владислав Ковальков – соло-гітарист. Хлопці усі зі Сміли. Там, до речі, музичний напрямок дуже розвинений, подекуди більше, ніж у Черкасах.

Як «вийти в люди» провінційному артисту?
Це не так складно. Соціальні мережі в поміч. Усе відносно просто, але я не шукаю легких шляхів до успіху. Не так все цінується, коли дуже просто дається. Я хочу напрацювати якісний авторський репертуар і тільки тоді гучно заявляти про себе. Мені не подобаються виконавці, які записують незмістовні треки на трьох нотах і роблять рекламну кампанію на мільйон. Їх купує радіо, їх слухають, але скоро забудуть. І через 10 років ніхто не згадає.

Українські слухачі готові до «розумної» музики?
На жаль, дуже сумна статистика. Аудиторія більш схильна до легких треків, без особливого змісту. Але є винятки. І я хочу бути таким. Наприклад, зовсім інша музика в «Океану Ельзи», «Бумбоксу», «Скрябіна». Вони ламали стереотипи. Музика повинна надихати замислитись над життям і робити людей кращими.

Де плануєш будувати свою кар’єру?
На жаль, у Черкасах далеко не попливеш у плані творчості, тому я планую переїхати в Київ. Усі хороші музиканти звідси їдуть, і працювати стає майже ні з ким. Для того, щоб популяризувати музику треба організовувати більше фестивалів, які б розвивали творчі здібності місцевих виконавців.

Як вийти у Прем’єр-лігу українського шоу-бізу?
Треба грати, як Роналду. Це титанічна праця, велика мотивація і стресостійкість. Український шоу-бізнес побудований на зв’язках, дружбі і грошах. Тому, щоб вийти на високий рівень, треба бути унікальним. Іще велику роль відіграє фортуна. Дехто іде до успіху роками, комусь слава просто в руки дається. Я відчуваю, що поки не готовий. Можна заробити швидкі гроші, якщо співати кавери, мені це вже не цікаво. Я хочу більшого: залишитись знаковим виконавцем в історії української музики.

На носі парламентські вибори, політика і шоу-бізнес – сумісні речі?
Так склалося, що це дуже переплітається. Але то бруд, у який я намагаюся взагалі не лізти. Питання політики для мене – це одразу «ні». Нікого не підтримую, не агітую ні за які гроші. Репутація набагато дорожча.

З музикантом пила каву Вікторія ПожарЧеркаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода