У Черкасах відбудуться унікальні «драконячі» змагання

Дата: 26-06-2019, 16:28

У Черкасах відбудуться унікальні «драконячі» змагання
Другий етап Чемпіонату України з Dragon SUP відбудеться у Черкасах уже 6 липня 2019 року (субота). На спеціальних SUP-дошках «Дракон» на водах Дніпра змагатимуться понад 6 команд спортсменів з усієї України. Захід проведуть у межах першого міського SUP-фестивалю, що має на меті об'єднати містян-прихильників здорового способу життя та активного відпочинку. Для цього обіцяють організувати безліч спортивних активностей, розважальних заходів, прогулянок на воді та навіть весілля.

Організовують SUP-фест місцева SUP-спільнота та Черкаська обласна федерація SUP-веслування та серфінгу. Вони вже другий рік поспіль розвивають рух із SUP-веслування у Черкасах, проводять безкоштовні навчання та залучають містян до туристичних мандрівок-досліджень різних водних акваторій Черкащини. А нещодавно активісти запровадили і SUP-йогу, що поєднує у собі тренування на дошках та виконання спеціальних асан. Усе − аби жителі міста були здоровими, активними й пізнавали якомога більше красивих природних місць рідного краю.

− SUP-серфінг − це веслування стоячи на спеціальній дошці. Цей спорт набирає все більшої популярності в Україні й заворожує тим, що відкриває перед спортсменом - не лише фізичну міць, а й таємниці природи, її спокою, вчить врівноваженості. До всього, SUP – це більше, ніж спорт. Це стиль життя, який надихає, тому ми хочемо залучити до нього якомога більше містян, − говорить засновник SUP-спільноти за організатор фестивалю Любомир Коломієць.

Окрім змагань, SUP-фестиваль запропонує відвідувачам екскурсійні прогулянки на воді, навчання веслуванню на дошках «Дракон», слеклайн (ходіння по натягнутій стропі), SUP-йогу, фітнес, крос фіт, флешмоб і фаєр-шоу.
Тож весело, активно, з користю для здоров'я й задля нових відкриттів варто 6 липня 2019 року з 11-00 завітати на пляж «Живчик» у Черкасах на «драконячі» змагання й SUP-фестиваль.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода