Міський голова нагородив рятувальників, що врятували з пожежі дитину

Дата: 26-06-2019, 21:34

Міський голова нагородив рятувальників, що врятували з пожежі дитину
Напередодні дня Конституції Анатолій Бондаренко вручив міські відзнаки «За мужність та героїзм» співробітникам 3 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Черкаській області: Вадиму Волошину та Роману Козленку, які, ризикуючи життям, врятували під час пожежі в будинку по вулиці Смілянській дворічну дитину, а також евакуювали сім осіб. «Нова Доба» про це дізналася в пресслужбі Черкаської міської ради.

Виступаючи, міський голова відзначив професіоналізм та мужність черкаських рятувальників, від імені територіальної громади міста подякував всьому особовому складу, а також запевнив, що з такими професіоналами своєї справи, як черкаські рятувальники, жителі міста можуть почувати себе безпечно навіть під час надзвичайних ситуацій.

Генерал-майор служби цивільного захисту, начальник ДСНС України в Черкаській області Віктор Гвоздь, вручаючи чергові звання, подякував міському голові за співпрацю, яка склалася останніми роками між підрозділами ДСНС та міською владою. зокрема, допомога в технічному оснащенні, проведенні спільних заходів, тощо. Також він підкреслив, що міський голова Анатолій Бондаренко приділяє особливу увагу їх службі, та особисто бере участь у вирішенні проблем, що виникають під час надзвичайних ситуацій.

Принагідно, міський голова разом з керівництвом ДСНС проінспектував хід робіт в пожежному депо 1-ї Державної пожежної рятувальної частини.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода