ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у депутати (СПИСОК − ЧЕРКАЩИНА)

Дата: 27-06-2019, 12:35

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у депутати (СПИСОК − ЧЕРКАЩИНА)
25 червня Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у депутати. Згідно з інформацією із сайту ЦВК (а є ще невелика ймовірність, що вона оновиться), наразі на сім округів Черкащини зареєструвались кандидатами в депутати 116 осіб (65 самовисуванців і 51 висунутих партіями). Ще одній особі було відмовлено в реєстрації. Найменше претендентів на 200-му окрузі (центр - м. Умань), найбільше - 27 - на 195-му ОВО. Про це інформує Громадянська мережа ОПОРА на своїй офіційній сторінці в «Фейсбук».

Одномандатний виборчий округ №194
(Черкаська область) Центр виборчого округу: місто Черкаси, Придніпровський район
Опис меж виборчого округу: Придніпровський район, частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711039 – 711042, 711044, 711049, 711080 –711100)

Бордунос Людмила Іванівна
Булатецький Микола Іванович
Євпак Віктор Миколайович
Єфремов Юрій Валерійович
Згіблов Олександр Георгійович
Кузьмінська Світлана Олександрівна
Кукуленко-Лук’янець Інна Володимирівна
Кухарчук Дмитро Васильович
Лавров Ярослав Павлович
Лисак Олег Олександрович
Макеєв Валерій Федорович
Ніколаєва Анна Ігорівна
Погостінська Юлія Олександрівна
Рибченко Олександр Володимирович
Рубан Сергій Леонідович
Сухарьков Іван Васильович
Шпак Любов Олександрівна

Детальніше про кожного кандидата за посиланням



Одномандатний виборчий округ №195
(Черкаська область) Центр виборчого округу: місто Черкаси, Соснівський район
Опис меж виборчого округу: частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711043, 711045 – 711048, 711050 – 711067, 711074 – 711079), Драбівський, Чигиринський, Чорнобаївський райони

Арсенюк Олег Олексійович
Боєчко Владислав Федорович
Буданцев Роман Петрович
Гриценко Володимир Миколайович
Гур’янова Марина Ігорівна
Давидов Віктор Вячеславович
Друмашко Володимир Григорович
Єфремова Марія Іванівна
Квітка Віктор Володимирович
Коломієць Богдан Іванович
Курбет Євгеній Олександрович
Легомінова Юлія Олегівна
Малкова Лариса Володимирівна
Мельник Андрій Вікторович
Польова Олена Володимирівна
Пошиваник Микола Михайлович
Прокопов Артем Станіславович
Рябошлик Олександр Володимирович
Савенко Олександр Сергійович
Семенов Олександр Миколайович
Стопчак Ліна Анатоліївна
Ткач Костянтин Володимирович
Толмачов Олег Анатолійович
Федунь Андрій Володимирович
Франків Олена Анатоліївна
Хоменко Богдан Іванович
Цуран Олександр Вікторович

Детальніше про кожного кандидата за посиланням


Одномандатний виборчий округ №196 (Черкаська область)
Центр виборчого округу: місто Корсунь-Шевченківський
Опис меж виборчого округу: Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Шполянський райони, частина Канівського (виборчі дільниці № 710263, 710266, 710274, 710280 – 710285, 710287, 710289 –710291, 710298 – 710303), частина Лисянського (виборчі дільниці № 710403, 710404, 710411, 710412, 710420, 710421, 710433), частина Тальнівського (виборчі дільниці № 710563 – 710565, 710567, 710569 – 710576, 710578, 710579, 710582 –710585, 710587 – 710590, 710593 – 710597) районів

Бобін Юрій Валентинович
Бобов Геннадій Борисович
Ванникова Ірина Валеріївна
Володій Віра Миколаївна
Капуловський Артем Валерійович
Клацун Ярослав Михайлович
Коваль Сергій Валентинович
Лациба Владислав Володимирович
Лищенко Руслана Анатоліївна
Плосконос Юрій Миколайович
Собченко Олег Андрійович
Стріхарський Андрій Петрович
Шерстюк Сергій Володимирович

Детальніше про кожного кандидата за посиланням


Одномандатний виборчий округ №197
(Черкаська область) Центр виборчого округу: місто Канів
Опис меж виборчого округу: міста Золотоноша, Канів, частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711030 – 711038, 711068 – 711073), Золотоніський район, частина Канівського (виборчі дільниці № 710264, 710265, 710267 –710273, 710275 – 710279, 710286, 710288, 710292 – 710297, 710304 – 710309), частина Черкаського (виборчі дільниці № 710691, 710696, 710697, 710700, 710701, 710706, 710709 – 710713, 710716 – 710719, 710722 –710725, 710735, 710736) районів

Гайович Вадим Юрійович
Гаркава Марина Олександрівна
Головін Роман Григорович
Голуб Владислав Володимирович
Голуб Владислав Миколайович
Доманський Володимир Миколайович
Дубенець Сергій Михайлович
Єременко Микола Олександрович
Корнієнко Олександр Васильович
Полозов Віктор Олександрович
Русаліна Людмила Володимирівна
Скічко Олександр Олександрович
Стоянов Вадим Вікторович
Терещук Єлизавета Сергіївна
Фучило Дмитро Ярославович
Чонка Євген Андрійович
Шабатура Сергій Володимирович

Детальніше про кожного кандидата за посиланням


Одномандатний виборчий округ №198
(Черкаська область) Центр виборчого округу: місто Сміла. Опис меж виборчого округу: місто Сміла, Кам’янський, Смілянський райони, частина Черкаського району (виборчі дільниці № 710690, 710692 – 710695, 710698, 710699, 710702 – 710705, 710707, 710708, 710714, 710715, 710720, 710721, 710726 – 710734, 710737).

Архип’юк Ярослав Віталійович
Бобровицький Анатолій Всеволодович
Бутенко Олександр Анатолійович
Воронов Сергій Павлович
Грошев Володимир Володимирович
Д’яченко Наталія Олександрівна
Зайцев Сергій Анатолійович
Карась Павло Миколайович
Кармазін Юрій Анатолійович
Коваленко Валентина Михайлівна
Лукашук Артем Борисович
Нестеренко Ігор Іванович
Омаргалієв Костянтин Сапартаєвич
Осьмачко Микола Степанович
Пилюхно Олександр Іванович
Решетняк Вадим Володимирович
Рудик Сергій Ярославович
Саража Євген Володимирович
Сташук Микола Дмитрович
Супрун Людмила Павлівна
Тюхтій Микола Петрович
Цибко Олексій Олександрович

Детальніше про кожного кандидата за посиланням


Одномандатний виборчий округ №199
(Черкаська область) Центр виборчого округу: місто Жашків
Опис меж виборчого округу: місто Ватутіне, Жашківський, Звенигородський, Маньківський райони, частина Лисянського (виборчі дільниці № 710397 – 710402, 710405 –710410, 710413 – 710419, 710422 – 710432, 710434, 710435), частина Тальнівського (виборчі дільниці № 710548 – 710562, 710568, 710580, 710586, 710591, 710592) районів

Бойко Олег Леонідович
Заліщук Світлана Петрівна
Зацарінний Олександр Іванович
Копійченко Володимир Петрович
Нагорняк Сергій Володимирович
Нечитайло Валерій Миколайович
Ничипоренко Валентин Миколайович
Оськін Олександр Васильович
Пасісніченко Валентин Іванович
Решетило Тетяна Михайлівна
Різник Назар Олегович

Детальніше про кожного кандидата за посиланням


Одномандатний виборчий округ №200
(Черкаська область) Центр виборчого округу: місто Умань
Опис меж виборчого округу: місто Умань, Монастирищенський, Уманський, Христинівський райони, частина Тальнівського району (виборчі дільниці № 710566, 710581)

Баштан Олег Васильович
Воронцова Олена Володимирівна
Головко Олександр Анатолійович
Затишняк Олександр Володимирович
Кошель Ірина Сергіївна
Махиня Сергій Петрович
Поліщук Олег Миколайович
Сінозацький Валентин Іванович
Слободяник Олексій Вадимович
Яценко Антон Володимирович

Детальніше про кожного кандидата за посиланням

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода