Черкаські орієнтувальники підкорили чемпіонат України

У період з 7 по 12 травня 2014 року в с. Радянське Полтавської області відбувся Командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяло участь близько 380 спортсменів з 18 областей України. Команда Черкаської області брала участь двома командами по 16 осіб. До складу збірної команди Черкаської області увійшли спортсмени КДЮСШ Черкаської міської ради. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

Програма змагань включала в себе 5 дисциплін: середня дистанція в заданому напрямку; спринт в першій половині дня, та 4-х етапна спринтерська естафета в другій половині дня; довга дистанція в заданому напрямку; 3-х етапна естафета.

Результати виступів вихованців Черкаської КДЮСШ:
І місце – вікова категорія Ж-14 Миронюк Аліна (спринт та середня дистанція), тренер Уфімцева Т.С.;
І місце – Ж-16 Ткаченко Анжела (спринт) та ІІ місце на середній дистанції; тренер Уфімцева Т.С.;
ІІ місце – Ч-14 Зачешигрива Богдан (довга дистанція), тренер Чорна Ю.М.

У 3-х етапних естафетах «ЗОЛОТО» вибороли збірні команди КДЮСШ та ДЮСШ «Мрія» с. Сагунівка:
– по віковій категорії Ж-12 Зелена Анастасія, Пунда Дар’я та Вюник Каріна;
– по віковій категорії Ч-14 Зачешигрива Богдан, Миронюк Аліна та Царенко Володимир;

Бронзовими призерами в 3-х етапній естафеті по групі Ч-20 стали вихованці КДЮСШ: Сухецький Іван, Ткаченко Анжела та Гевел Владислав.