Три кримінальні провадження, пов’язані з виборами, розпочали на Черкащині

Дата: 8-07-2019, 13:41

Три кримінальні провадження, пов’язані з виборами, розпочали на Черкащині
Слідчі підрозділи відкрили 95 кримінальних проваджень в Україні, пов’язані з виборчим процесом до Верховної Ради. Серед них 3 – на Черкащині.

Всього з початку передвиборчої кампанії до поліції надійшло 2 384 повідомлення про порушення. Крім того, правоохоронці склали 491 адміністративний протокол за фактами порушення у виборчій сфері. Про це інформує пресслужба ГУНП в Черкаській області.

Упродовж минулої доби до органів поліції надійшло 102 повідомлення про події, пов’язані з виборчим процесом. А з початку передвиборчої кампанії – 2 384 повідомлення.

Найбільше повідомлень надійшло у Донецькій та Харківській областях, а також у місті Києві.

Здебільшого зазначені факти пов’язані з незаконною агітацією – 1 675 факти, підкупом виборців – 198, перешкоджанням здійсненню виборчого права – 60, хуліганством – 56 та пошкодженням майна – 43.

Загалом з початку передвиборчої кампанії поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань по 95 фактам. Зокрема, 74 кримінальні провадження стосуються порушень виборчого законодавства, ще 21 кримінальне провадження пов’язане із проведенням виборчої кампанії. Також складено 491 адміністративний протокол.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода