Черкащани перші на Кубку України з бодібілдингу

У Хмельницькому пройшов Кубок України з бодібілдингу та фітнесу (NABBA). Повідомляє «Черкаський спорт».

Ці змагання стали тріумфальними для збірної команди Черкаської області, яка в загальному заліку посіла перше командне місце! Вагомий внесок в успішний виступ збірної внесли спортсмени спортивного клубу «ФАЛОМ», серед чоловіків безперечним переможцем у категорії до 179 см став Євгеній Жаровіков, продемонструвавши чудову форму, бронзові нагороди завоювали серед чоловіків у номінації майстер-клас (абсолютна категорія) Юрій Кравченко, у категорії до 165 см Владислав Авраменко, у категорії атлетік-модель до 175 см Олексій Дудник.

Серед жінок у класі міс фігура до 163 см бронзовою призеркою стала Катерина Відавська. До речі, спортивний клуб «ФАЛОМ» є найстарішим атлетичним клубом в Україні і в наступному році відзначить своє 45-ти річчя.