До Черкас повертається легендарний турнір «Маніфест Вулиці»

Дата: 9-07-2019, 17:21

До Черкас повертається легендарний турнір «Маніфест Вулиці»
Легендарний черкаський турнір «Маніфест Вулиці» повертається на «Бочку», на відновлений баскетбольний майданчик, розташований на мальовничому березі Дніпра.

Де: пляж «Бочка»
Коли: 28 липня, 11:00 – 20:00
Ціна: вхід – БЕЗКОШТОВНИЙ
Що з тобою мати: гарний настрій!

Ювілейний Х Молодіжний фестиваль «Маніфест Вулиці-2019» відбудеться 28 липня в Черкасах, на території розважально-оздоровчого комплексу «Бочка». В рамках фестивалю відбудеться однойменний турнір із баскетболу 3х3. Змагання відбудуться за підтримки «Федерації Баскетболу України» і традиційно мають зібрати кращих стрітболістів з усієї України. Окрім спортивної частини свята, заплановані виступи творчо обдарованої молоді Черкас.

Востаннє «Маніфест Вулиці» проводили 2016 року в незвичному місці – на території черкаського аеропорту, в рамках фестивалю швидкості «SUN DRIVE FEST», де головними подіями були дрег-рейсинг та автослалом.

Наразі на «Бочці» триває ремонт баскетбольного майданчика, тому довелося перенести дату проведення фестивалю і турніру на 28 липня 2019 року. Організатори фестивалю перепрошують за незручності. Вже менше ніж за 2 тижні гостинні Черкаси прийматимуть гравців з усієї України. В паузах між матчами гравці зможуть відпочити на розташованому поруч дніпровському пляжі та відвідати страви від шеф-повара розважально-оздоровчого комплексу «Бочка».

Переможців та фіналістів нагородять кубком, медалями, грошовими та цінними призами від партнерів фестивалю та організаторів.

– Будемо раді вболівальникам, глядачам та спортивним журналістам і кожному, хто відвідає наше спортивне свято, – кажуть організатори. – Готуємось до нового дійства! Підтримуємо вуличну культуру тільки позитивними емоціями! Ласкаво просимо всіх на яскравий фестиваль літа 2019 року!

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода