На 14 років позбавили волі ґвалтівника, котрий убив дівчину у Ватутіному

Дата: 9-07-2019, 17:00

На 14 років позбавили волі ґвалтівника, котрий убив дівчину у Ватутіному
Вироком Маньківського районного суду Черкаської області від 27.06.2019 жителя Звенигородського району визнали виннним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 (крадіжка), ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом), п. 10 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство поєднане із згвалтуванням) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

Установили, що у вересні 2015 року раніше судимий 31-річний житель Звенигородського району в стані алкогольного сп’яніння на вулиці Зої Космодем’янської у Ватутіному під час сварки з потерпілою, маючи злочинний намір, спрямований на насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, зґвалтував дівчину, задушив, а потім ще й викрав її особисті речі.

У судовому засіданні причетність чоловіка до кримінального правопорушення в повному обсязі доведена прокурором, який, враховуючи ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину та особу підсудного, просив суд призначити йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Вироком суду обвинуваченого засудили до 14 років позбавлення волі.

Наразі судове рішення не набуло чинності.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода