Підсумки «Доби»

Дата: 9-07-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Черкаські волонтерки шукають спонсорів, щоб подарувати дітям із притулку «Теплий дім» частинку добра і побачити радість у їхній очах. Яна Лаврусенко та Анна Дума збирають кошти для подарунків дітям, від яких відвернулася доля. У липні тут аж троє іменинників: Павлик мріє про машинку-підйомний кран, Дмитрик – про актуальні нині бей-блейди, а Юлі хотілося б мати гарний шкільний рюкзак, резиночки, заколки й дитячу косметику. Крім того, завжди актуальними є одяг, взуття, рюкзаки, парасольки тощо. Здійснити дитячу мрію або й просто допомогти вихованцям речами може кожен із нас. Важливо дати дітям розуміння того, що буває в житті погане, але є і добре.


На Черкащині шукають 15-річну дівчину. Вчора, 8 липня, близько першої години дня жашківчанка Ганна Ревкало, 2004 р. н., пішла з дому й так і не повернулась. Про зникнення дівчини того ж дня повідомила її мама. Наразі місце перебування неповнолітньої невідоме. Прикмети дівчини: зріст 153–155 см, середньої статури, волосся темне, довге, очі світлі. Була одягнена у футболку і чорні джинси


Актуально.
Жителі Черкас підтримали петицію із проханням заборонити у крамницях та супермаркетах міста використовувати поліетиленові пакети. Проблема в тому, що пакет розкладається понад 100 років, а пластик, з якого він виготовлений, – це одна з головних екологічних загроз планеті. Автор петиції Артур Акопян та екосвідомі черкасці звернулися до депутатів Черкаської міської ради та міського голови з вимогою обмежити використання поліетиленових пакетів у місті. Петиція набрала необхідні 250 голосів, тепер її мають розглянути на засіданні міськради.


Число.
87 повідомлень, пов’язаних із порушеннями виборчого процесу, зареєстрували поліціянти Черкащини. Переважно це інформація про факти розміщення агітаційної продукції без вихідних даних, пошкодження майна, а також незаконної агітації й можливого підкупу виборців.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода