Підсумки «Доби»

Дата: 10-07-2019, 20:30

Підсумки «Доби»
Події.
Президент звільнив п’ятьох голів РДА на Черкащині. Відповідне розпорядження Володимир Зеленський підписав 9 липня. Йдеться про звільнення з посад голів Шполянської, Чорнобаївської, Чигиринської, Монастирищенської та Кам'янської районних держадміністрацій. Формулювання у всіх розпоряджень однакове: «у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України».


Учора вночі на вулиці Одеська (Черкаси) патрульні зупинили автомобіль OPEL Vectra – за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки документів у свідоцтві про реєстрацію транспорту інспектори помітили ознаки підробки. Крім того, в автомобіля були пошкоджені номери кузова, а водій не мав посвідчення та був позбавлений права керування. На додачу з’ясувалося, що водій був напідпитку.


Актуально.
5 штрафів на загальну суму майже 20 000 гривень, відсторонення від роботи 165 працівників та зняття з реалізації близько 700 кг недоброякісної продукції. Такими є результати перевірок фахівців Держпродспоживслужби на Черкащині у першому півріччі цього року. Порушення санітарних норм та правил виявили у 50,6 % випадків: у лікувально-профілактичних закладах – 30 %, у підприємствах централізованого водопостачання – 89 %, у дошкільних навчальних закладах – 67 %, в об’єктах поводження з пестицидами та агрохімікатами – 15 %.


Число.
Понад 22 тисячі євро потрібні 17-річній черкащанці на лікування. За такі гроші візьмуться оперувати дівчину із судинною пухлиною головного мозку в Німеччині. Проте рідні просять небайдужих про допомогу, адже таких грошей у сім’ї немає.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода