Найбільша зарплатня в області у фінансистів та страховиків

Дата: 11-07-2019, 14:03

Найбільша зарплатня в області у фінансистів та страховиків
У січні–травні 2019 р. розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) порівняно з відповідним періодом 2018 р. збільшився на 19,9 % і становив 8 280 грн. Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ статистики в Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,6 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устаткування, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 59 % від середнього рівня по економіці.
Індекс реальної заробітної плати у січні–травні 2019 р. порівняно з січнем–травнем 2018 р. становив 110,3 %.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода