Підсумки «Доби»

Дата: 11-07-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Сьогодні зранку о 8:48 на перехресті Благовісна – Пушкіна (у Черкасах) сталась ДТП. Водій автомобіля «Шкода» наїхав на велосипедиста і травмував його. Потерпілого чоловіка 1988 року народження госпіталізували до Третьої міської лікарні. Наразі ситуацію курує Черкаський відділ поліції.


На всіх постійних маршрутах тролейбусів «Черкасиелектротрансу» планують обстеження пасажиропотоку із залученням працівників підприємства, структурних підрозділів, депутатів Черкаської міської ради та членів громадських організацій. Усіх охочих небайдужих жителів Черкас також запрошують долучитися до пасажирообстеження із 16 до 19 липня.


Актуально.
Жителям Черкас показали декілька варіантів розташування стели «Я люблю Черкаси» і тепер просять обрати один із них. Патріотичний знак виготовили ще 3 роки тому, але досі не встановили. Серед варіантів розміщення стели – дві локації в Долині троянд, дві – в «Сосновому бору», Пагорб Слави та площа 700-річчя.


Число.
8 280 гривень – розмір середньомісячної заробітної плати на Черкащині. Найбільша зарплатня в області у фінансистів та страховиків

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода