Прокуратура не підтримала відстрочення сплати штрафу понад 600 тисяч

Дата: 12-07-2019, 14:00

Прокуратура не підтримала відстрочення сплати штрафу понад 600 тисяч
За принципової позиції прокуратури області вдалося запобігти безпідставному відстроченню виконання рішення суду, повідомляють в пресслужбі відомства.

Північним апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури області на ухвалу господарського суду Черкаської області про відстрочення на 9 місяців виконання судового рішення про стягнення з одного з підприємств області на користь місцевих бюджетів втрат сільськогосподарського виробництва на суму понад 600 тисяч грн.

Так, господарський суд Черкаської області на підставі наведених відповідачем доводів необґрунтовано прийшов до висновку, про наявність підстав для відстрочення виконання рішення суду за позовом прокурора на вказаний строк.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора, що наведені відповідачем обставини помилково взяті до уваги господарським судом Черкаської області та не свідчать про неможливість виконання рішення суду у даній справі, а лише відображають поточну підприємницьку діяльність заявника, що не є обставинами, з якими закон пов'язує можливість відстрочення виконання судового рішення.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода