Понад 4,5 млн грн надходитиме щорічно до сільських рад області завдяки проведеним цьогоріч земельним торгам

Дата: 12-07-2019, 15:47

Понад 4,5 млн грн надходитиме щорічно до сільських рад області завдяки проведеним цьогоріч земельним торгам
Протягом І півріччя 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області організували та провели 27 земельних аукціонів із продажу права оренди 102 земельних ділянок загальною площею 1 228 га, що розташовані в Городищенському, Драбівському, Жашківському, Золотоніському, Кам’янському, Канівському, Катеринопільському, Лисянському, Маньківському, Монастирищенському, Смілянському, Тальнівському, Чигиринському, Шполянському районах Черкащини. За результатами торгів передано в користування на умовах оренди 47 земельних ділянок загальною площею 636,7 га. Про це повідомляють у Головному управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Загальна стартова ціна продажу права оренди зазначених ділянок становила 1 млн 380 тис. грн. У ході торгів орендна плата зросла до 4 млн 548 тис. грн, це в середньому 26,37 % від нормативної грошової оцінки землі ділянок, права оренди яких продано. Додаткові надходження до місцевих бюджетів – 3 млн 168 тис. грн.

Водночас 173 земельні ділянки загальною площею 2 241,6 га виключено з переліку ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, право оренди яких набувається на земельних торгах, оскільки їх передано в комунальну власність об’єднаним територіальним громадам.

Довідково:
Електронні торги проводяться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 688 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення». Із правилами проведення земельних торгів можна ознайомитися на сайті ДП «Сетам». (https://land.setam.net.ua/pravyla-torgiv)

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода