Підсумки «Доби»

Дата: 12-07-2019, 20:30

Підсумки «Доби»
Події.
З 1 січня 2020 року Кабмін обіцяє підвищити зарплатню вчителям. Рівень оплати має зрости на 20−70%. Молодий вчитель, який сьогодні з усіма надбавками отримує близько 5,4 тисяч гривень на місяць, отримуватиме понад 7 643 грн (зростання на 41,3 %). Досвідчений вчитель одержуватиме 10,5 тисяч гривень і більше.


За результатами проб річкової води, проведених Держпродспоживслужбою у липні в Черкасах, на пляжах «Соснівський-1», «Казбетський», «Митницький» виявлено перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички, хімічного споживання кисню та патогенні кишкові найпростіші відповідно до чинних санітарних вимог. На пляжі зони відпочинку «Бочка» в річковій воді виявили перевищення показника хімічного споживання кисню та забруднення піску виділеннями тварин. Тому фахівці рекомендують тимчасово утриматись від купання на цих пляжах.


Актуально.

Канівські лісівники створюють для гостей і тутешніх жителів рекреаційні пункти – охайні та затишні місця для цивілізованого відпочинку на природі. Це одне із важливих завдань для збереження лісу й підвищення екосвідомості громадян. Долучаються до збереження пам’яток природи й активісти Канівської громади, які провели реконструкцію Королівської криниці та впорядкування прилеглу територію. А що зробив для збереження природи ти?


Число.
У понад 1,5 раза біхроматна окислюваність води у Дніпрі перевищує допустиме значення.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода