Поліція Черкащини зареєструвала 145 повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого процесу

Дата: 15-07-2019, 22:01

Поліція Черкащини зареєструвала 145 повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого процесу
З початку передвиборчої кампанії до територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Черкаській області надійшло 145 повідомлень, пов’язаних із порушенням вимог виборчого законодавства. Переважно це інформація про факти розміщення агітаційної продукції без вихідних даних, пошкодження майна, а також незаконної агітації й можливого підкупу виборців. Вся отримана поліцейськими інформація ретельно перевіряється. Інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

За результатами перевірки поліцейські склали 6 адміністративних протоколів за статтею 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) та статтею 212-14 (Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості по 5 кримінальним правопорушенням – за частиною 1 статті 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) та за частиною 4 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода