У черкаських лікарнях та поліклініках заборонили збирати благодійні внески

Дата: 16-07-2019, 17:20

У черкаських лікарнях та поліклініках заборонили збирати благодійні внески
Сьогодні виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення щодо заборони отримання благодійної допомоги у грошовій формі закладами охорони здоров’я комунальної форми власності Черкас. Про це йдеться на сайті Черкаської міськради.

Таке категоричне обмеження стосується винятково пацієнтів та членів їхніх родин, з яких віднині в закладах охорони здоров’я комунальної форми власності міста заборонено збирати кошти у будь-якій формі (готівковій, безготівковій) у вигляді благодійних (добровільних) внесків.

Тоді як, враховуючи норми українського законодавства «Про благодійну діяльність та благодійні організації, а також – відповідне рішення Конституційного Суду, благодійні внески у грошовій формі можуть надаватися благодійниками, які є суб’єктами господарської діяльності.

За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олега Стадника, якщо благодійником конкретні цілі використання коштів не визначено, шляхи спрямування благодійного внеску визначаються керівником закладу, відповідно до першочергових потреб, пов'язаних винятково з основною діяльністю закладу.

Під час обговорення проекту рішення члени виконкому висловили одноголосну підтримку, наголошуючи на його актуальності, зважаючи на подібні скарги від жителів Черкас.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода