Юним смілянам розповіли, як провести літо безпечно

Дата: 17-07-2019, 20:01

Юним смілянам розповіли, як провести літо безпечно
Поліцейські Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області спільно з вибухотехніками та кінологами провели для дітей профілактичний захід. Захід проходив у дитячому оздоровчому таборі «Шторм». Про це інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Поліцейські Смілянщини спільно з вибухотехніками та кінологами організували профілактичний захід для дітлахів, які відпочивають у дитячому оздоровчому таборі «Шторм». Дітлахам продемонстрували роботу кінологів по затриманню ймовірних зловмисників та виявленню небезпечних предметів. Вибухотехніки продемонстрували малечі, як можуть виглядати вибухонебезпечні предмети та розповіли, як треба діяти в разі їх виявлення, зокрема ні в якому разі не чіпати та обов’язково повідомити про знахідку дорослих.

Крім того поліцейські нагадали малечі про правила безпечної поведінки під час літнього відпочинку, зокрема, правила поводження на воді, на природі, а також правила поводження в громадських місцях та дотримання правил дорожнього руху. Розповіли про шкідливий вплив, який несе для організму вживання наркотичних речовин, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода