Підсумки «Доби»

Дата: 17-07-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Боксерка Марина Мальована із Черкас перемогла у поєдинку, що відбувся в Мюнхені. За словами спортсменки, цей бій дався їй не легко, бо до цього вона хворіла і втратила 5 кг. Перед боєм пройшла важкі збори. Бій передбачав 10 раундів, Марина зазнала травм, але врешті перемогла.


На Золотоніщині поліції повідомили про зникнення неповнолітньої дівчини. За словами матері, її донька Діана востаннє була в дому у суботу, в обідню пору зникла й досі не повернулася. На вигляд дівчині 16–17 років, зріст 165–170 см, худорлява, волосся світло-русе, довге, пряме, очі голубі, має на обличчі з лівого і з правого боку родимі п’ятна, а на зап’ясті лівої руки та знизу на правій нозі – тату у вигляді невеликого серця. Якщо знаєте що-небудь про місце перебування дівчини, негайно повідомте в поліцію.


Актуально.
Першу лавку із сонячною панеллю облаштували на площі перед будівлею Черкаської міської ради. За допомогою вбудованих USB-портів від неї можна заряджати телефони та інші ґаджети. Лаву для міста презентувала компанія ТОВ «Черкасиенергозбут». Наступний такий об’єкт вуличної інфраструктури встановлять біля зоопарку. Згодом, можливо, ще й біля McDonald's та спортклубу «SportLife».


Число.
По 960 гривень заохочення до зарплати у середньому можуть отримати медичні працівники Черкас. Таку ініціативу мають розглянути у міській раді.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода