За минулі вихідні рятувальники Черкащини ліквідували 8 великих пожеж сухої трави та сміття

Дата: 22-07-2019, 20:02

За минулі вихідні рятувальники Черкащини ліквідували 8 великих пожеж сухої трави та сміття
Суха спекотна погода, що встановилася на території України, і зокрема Черкаської області, істотно ускладнила оперативну обстановку з пожежами. Щоденно пожежно-рятувальні підрозділи ліквідовують по кілька масштабних загорань сухої рослинності та сміття, які виникають через людську недбалість та необережність. Найвищий, 5-й клас пожежної небезпеки встановився у лісових масивах. За таких умов найменша іскра здатна призвести до масштабних пожеж, для боротьби з якими знадобляться значні технічні, людські та фінансові ресурси. Наслідки таких подій, особливо в місцях залягання покладів торфу, гарантовано вплинуть на рівень цивільного захисту та екологічної безпеки на значних територіях. Про це інформує пресслужба ДСНС України в Черкаській області.

Зокрема, масштабна пожежі була ліквідована безпосередньо в межах обласного центру. На відкритій території в районі вулиці Олени Теліги, горіло сміття та суха рослинність на площі у 500 кв.м. Для ліквідації пожежі, рятувальникам 3-ї державної пожежно-рятувальної частини знадобилося 20 хвилин.

У селі Худяки, Черкаського району рятувальники 1-державної пожежно-рятувальної частини за підтримки добровольців пожежної команди СТОВ «Маяк» та чергового розрахунку місцевої пожежної команди із села Леськи ліквідували пожежу сміття, яка встигла поширитися на надвірну споруду та загрожувала житловому сектору.

Ще дві пожежі на відкритій території були ліквідовані у Жашківському районі.

З вогнем в адміністративних межах села Житники та Червонокутської сільської ради упродовж кількох годин боролися рятувальники жашківського підрозділу ДСНС.

21 липня о 22:30 в місті Чигирин, вогонь на відкритій території в районі вулиці Черкаській охопив площу у 400 м.кв. Пожежу впродовж півгодини ліквідували рятувальники місцевої частини Управління ДСНС.

Чисельні пожежі сухої трави та сміття також були ліквідовані силами ДСНС у Кам’янському і Тальнівському районах, а також селищі Драбів.

Причиною всіх пожеж стало необережне поводження з вогнем.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода