Засудили канівчанина, який ледве не вбив через ревнощі

Дата: 23-07-2019, 13:40

Засудили канівчанина, який ледве не вбив через ревнощі
Установлено, що 35-річний житель м. Канева в січні 2019 року після спільного розпиття спиртних напоїв з потерпілим, з метою помсти останньому, через ревнощі заманив потерпілого у безлюдне місце – до містка поблизу р. Лимарка, що в м. Каневі Черкаської області, та, застосовуючи насильство, небезпечне для життя та здоров’я, вчинив напад на потерпілого і заволодів його майном. Про це інформують в пресслужбі Черкаської області.

У судовому засіданні причетність чоловіка до кримінального правопорушення в повному обсязі доведено прокурором, який ураховуючи ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину та особу підсудного, неодноразово судимого, в тому числі і за вчинення розбійного нападу, просив суд призначити йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вироком суду обвинуваченого засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу й вивчається прокуратурою на предмет законності та наявності підстав для оскарження через його невідповідність ступеню тяжкості скоєного кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода