У Черкасах побільшає водіїв тролейбусів

Дата: 23-07-2019, 14:19

У Черкасах побільшає водіїв тролейбусів
Сьогодні, 23 липня 2019 року в навчальному закладі професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації водіїв категорії «Тролейбус» КП «Черкасиелектротранс» ЧМР розпочалося навчання чергової групи водіїв тролейбусів. Про це повідомив керівник КП «Черкасиелектротранс» ЧМР Петро Кучер.


«Зокрема, за участю Черкаського міського центру зайнятості, залучено 7 учнів з числа безробітних. Цього разу до навчальної групи приєдналося і місто Кропивницький, направивши до навчального закладу КП «ЧЕТС» 5 осіб. Навчання на підприємстві здійснюватимуть 8 викладачів теоретичного курсу і 5 інструкторів практичного керування. По закінченню навчання, слухачі отримають свідоцтво кваліфікованого робітника - водій тролейбуса 3 класу і посвідчення водія категорії «Т» (тролейбус).

Маємо надію, що вже до Нового року колектив підприємства збільшиться ще на 7 водіїв тролейбусів, а в Кропивницький поїде 5 молодих кваліфікованих працівників. Також наголошуємо, що сьогодні не обов’язково їхати на заробітки до країн Європи - працювати можна і в рідному місті, підприємство пропонує офіційне працевлаштування з гідною оплатою праці та повним соціальним пакетом!»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода