Підсумки «Доби»

Дата: 24-07-2019, 20:30

Підсумки «Доби»
Події.
Рятувальник із Черкащини освідчився своїй коханій із квітами й на пожежній машині. Учора у христинівському дитсадку «Мальва» рятувальники показували дітям та вихователям спеціальну техніку, обладнання, демонстрували можливості пожежно-рятувального автомобіля, свої професійність та вправність. Як раптом один із рятувальників, який керував дійством, зупинив захід. Офіцер, опустившись на одне коліно перед вихователькою садка і діставши обручку, освідчився дівчині у коханні.


Мінувальники повертаються? Сьогодні зранку стало відомо, що Черкаську ОДА замінували. Для перевірки будівлі негайно прибули правоохоронці й кінологи, працівників установи евакуювали. У результаті перевірки адмінбудівлі з’ясували, що повідомлення було черговим фейком.


Актуально.
Якщо ви небайдужі до тварин і завжди мріяли навчитися танцювати, цієї неділі (28 липня) з 19:00 до 22:00 приходьте на благодійний Open Air «Танцюємо для , що відбудеться у сквері ім. Б.Хмельницького (біля ресторану «Чайка»). Метою збору коштів є закупівля вакцини для мешканців притулку «ДоброКіт».


Число.
40 тисяч гривень потрібні Русланці Пелих із села Жовнино Чорнобаївського району для оперування ока. Вона травмувалася кілька днів тому, і зараз потребує повторної операції.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода