Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Дата: 4-08-2019, 17:05

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)
Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Владислав Макаренко, Черкаси:
– Негативно вразила новина про те, що у Верховну Раду пройшла кандидатка Любов Шпак. Не розумію, що вплинуло на вибір громадян. Також обурив вчинок черкасців, які розібрали частину тротуару, що нещодавно поклали. За тим, що відбувається у світі, останнім часом не слідкую. З особистого порадувало, що близька людина влаштувалася на роботу.


Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Владислава Слабошпицька, Черкаси:
– Новини дізнаюся здебільшого через інтернет. Запам’яталася інформація про Миколаївський суднобудівельний завод. Керівництво виплатило робітникам заробітну плату за п’ять років. Зараз більше цікавить політика. Слідкувала за перебігом виборів. Радує, що представники партії «Слуга народу» набрали більшість голосів.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Василь Черненко, с. Свидівок:
– За останній час, окрім виборів, нічого цікавого не трапилося. Про новини дізнаюся через телебачення чи з газети. Правда, зараз більше пораюсь на городі. Картоплю ще не збирав, а от урожай огірків з помідорами вже є. Розпочав заготівлю овочів на зиму. Перші запаси вже готові.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Дарина Коваленко, Черкаси:
– Вразила новина про те, що затримали колишнього голову одеської поліції за крадіжку контрафактної продукції. Слідкую також за спортом. Збірна зі спортивної гімнастики, яка тренувалася в Черкасах під керівництвом Олени Надюк, переїхала в Конча-Заспу. Там вона стала тренеркою юніорської збірної країни. На олімпійському фестивалі спортсмени, які приїхали з Черкащини і займалися під її керівництвом, посіли перші місця.

Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Ярослав Мельник, Черкаси:
– Не переглядав новини за останній тиждень. Актуальним для мене й мешканців мого будинку залишається питання про те, чи змінять управителя багатоповерхівки. На мою думку, він не виконує свої обов’язки як належне. Також зацікавила новина про ТОВ «Сантехбудконструкцію». У міській раді зараз вирішують, чи продовжить ця організація надавати нашому будинку відповідні послуги.


Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Галина Слабошпицька, Черкаси:
– Останнім часом багато працювала, тому за новинами не встигала слідкувати. Звичайно, цікавлюся подіями, що відбуваються в країні. Вибори пройшли, тепер чекатиму результатів: сподіваюсь, ситуація покращиться в країні. Позитивна новина – я пішла у відпустку, незабаром їхатиму в тур Румунією. Думаю, чудово проведу час.Яка новина вразила вас минулого тижня? (ОПИТУВАННЯ)

Анна Сугак, Черкаси:
– Мене дуже порадувала новина про те, що незабаром у парку «Сосновий бір» відкриють новенький міст кохання та колесо огляду. Подобається те, як парк змінюється на краще, його постійно оновлюють. Сподіваюся, що дирекція на цьому не зупиниться. Я дуже втомлююсь від шуму та швидкого темпу життя в місті. Нещодавно їздила відпочити в село – там чисте повітря, спокійна атмосфера та друзі. Думаю знову поїхати туди.

Дар’я Роженкова

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода