Гороскоп від «Доби»

Дата: 5-08-2019, 08:03

Гороскоп від «Доби»
Овен
Постарайтеся впоратися зі своєю емоційністю. Налаштуватися на позитивну хвилю. Можете потрапити в полон власних ілюзій, тому рекомендовано бути обачними в справах та вчасно зняти рожеві окуляри. Без ускладнень вдаватимуться організаторські справи та завдання для саморозвитку.

Тілець
Астрологи рекомендують ставити перед собою реальні цілі, щоб уникнути розчарувань. В особистому житті починається період взаєморозуміння. Намагайтеся дарувати другій половинці тільки позитивні емоції. Спробуйте також приготувати смачну вечерю та створити затишну романтичну атмосферу.

Близнюки
На роботі не ставтеся критично до гіпотез колег, спробуйте знайти їм раціональне пояснення. У процесі пошуку інформації зможете з’ясувати для себе важливі істини. Для представників цього знаку сприятливий час для пошуку гармонії та краси, зміни іміджу, зміцнення партнерських стосунків.

Рак
Не бійтеся порушувати теми, які замовчують у суспільстві. Пам’ятайте: під час дискусії можна віднайти істину. Завбачливо виконайте всю роботу у першій половині дня, щоб після обіду мати час на прогулянку. Здоров’я, кар’єра, цікаві пригоди будуть радувати й надихати до нових звершень.

Лев
Ви повні сил та ентузіазму. З’явиться можливість продемонструвати найкращі якості. Не забувайте про речі, які приносять задоволення. Чудовий день також для візиту гостей. Проведіть час у колі близьких друзів. Астрологи радять поділитися останніми новинами, але особисті справи залишити в секреті.

Діва
Через занадто велику довіру до реклами, ви можете придбати непотрібний продукт. Тому астрологи радять заздалегідь скласти список необхідних речей. У другій половині дня з'явиться можливість вплинути на майбутнє. Ретельно обміркуйте рішення, перш ніж ухвалювати його. Астрологи радять відвідати театр або цікаву експозицію. Це допоможе відволіктися від буденних турбот.

Терези
День чудово підходить для того, щоб втілити в життя давні плани. Проте зірки радять добре все обмірковувати, особливо, коли йдеться про підписання важливих документів. Теплі дружні стосунки з партнером можуть перерости в стабільну і вигідну співпрацю.

Скорпіон
Варто зайнятися спортом у фітнес-центрі або самостійно. Особливу увагу зверніть на йогу і бойові мистецтва. Вам, імовірно, може знадобитися увага та підтримка. Зверніться до близьких. З’явиться можливість покращити фінансовий стан. Не відмовляйтеся від додаткового підробітку.

Стрілець
Докладіть більше зусиль і отримаєте бажаний результат. Варто використати цей день для поглиблення професійних знань. Сприятливий період для відвідин семінарів, тренінгів, професійних курсів та інших заходів. Нові знання позитивно вплинуть на формування особистості.

Козеріг
Час забути про егоїзм, образи та перезавантажити власні емоції. Постарайтеся критично оцінити ситуацію, яка склалася на роботі та в особистому житті. Сьогодні доведеться швидко вирішити декілька справ. Зірки радять не відволікатися на дрібниці. Проявіть особливу турботу до коханої людини.

Водолій
На представників цього знаку очікує безліч різноманітних приємних подій. Творчі та ділові проекти принесуть прибуток. Ви зможете продемонструвати свої приховані таланти. На Водоліїв чекає цікава мандрівка з близькими людьми. Більше часу присвятіть діткам. Влаштуйте їм невеличке свято.

Риби
Зберігайте розум холодним, а серце – відкритим до нових емоцій. Рибам варто обміркувати важливі плани. Намагайтеся дотримуватися визначеної стратегії. Якщо все ретельно продумали, то незабаром отримаєте бажаний прибуток.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода