У Черкасах відкрили октагон для панкратіону

Дата: 12-08-2019, 11:12

У Черкасах відкрили октагон для панкратіону
Професійну «бійцівську клітку» – октагон відкрили на базі Черкаського спортивного клубу «Grizzly». Відтепер тут удосконалюватимуть свою майстерність як малі, так і дорослі, а саме: спортсмени Черкаської обласної Федерації панкратіону, а також ті діти, які займаються безпосередньо в клубі. Відкрити октагон, якого до нині не було ні в місцевих спортивних школах, ні у Федерації, вдалося завдяки коштам обласного бюджету. На це спрямували майже 240 тис. грн. Про це повідомляють на сайті Черкаської ОДА.

Сюди прибув і голова обласної адміністрації Ігор Шевченко. Він переконаний: тренування в октагоні дадуть змогу спортсменам досягти в майбутньому ще більшої майстерності та в результаті – перемог.

– Розвиток професійного спорту – одне з наших основних завдань, – говорить очільник області. – Й обласна влада завжди підтримуватиме цю галузь, аби результати черкаських спортсменів на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях ставали ще і ще кращими.

Нині ж, за словами В’ячеслава Василенка, президента Федерації панкратіону, чемпіона світу з бойового самбо, який є власником клубу, діти щасливі й у захваті від октагону, уже в ньому тренуються.

– Найменшим нашим учням 3,5 роки, – говорить пан В’ячеслав. – У цілому ж займається кілька вікових груп, серед яких і юніори та дорослі. Особливість же октагону в тому, що діти в ньому відчувають себе впевнено – так, як і на змаганнях та чемпіонатах. Адже, якщо дитина, приміром, потрапляє на змаганнях в октагон – обмежене середовище, а тут тренується на татамі, то зрозуміло, що вже програє супернику, який, до цього тренувався в октагоні. Тож, для дітей – це фурор.

Водночас керівник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський зазначає, що в подальшому тут планують проводити різноманітні турніри, зокрема й чемпіонати України. Для обласної Федерації це – надзвичайне надбання, адже спортсмени матимуть змогу безкоштовно тренуватися, готуючись до змагань.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода