Гороскоп від «Доби»

Дата: 12-08-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Керівництво вимагатиме сьогодні від вас великих зусиль та концентрації на роботі. Спробуйте якнайшвидше виконати доручення. Щаститиме в особистих справах. Астрологи радять шукати в усьому позитив та не зосереджуватися на суперечних ситуаціях.

Тілець
Доведеться вирішувати одночасно декілька важливих справ. Час реалізовувати всі божевільні ідеї. Буде можливість здобути корисні практичні навички, які незабаром стануть у нагоді. Спокійний відпочинок зараз необхідний Тільцям. Ефективними будуть також оздоровчі процедури.

Близнюки
Ваші старання належно оцінять. Намагайтеся рухатися уперед. Будьте терплячі й делікатні з близькими – можливі непрості ситуації. Вас очікує насичений день. Проведіть мозковий штурм з однодумцями. Якщо сумуєте за рідними – зателефонуйте та поговоріть відверто.

Рак
Завдяки стриманості вам вдасться уникнути конфліктів на роботі та суперечок з близькими. З’явиться можливість спробувати себе у новій справі. Сьогодні нагадають про себе давні знайомі, з якими ви давно не бачилися.

Лев
Наведіть порядок у документах та фінансах. Це допоможе уникнути помилки. Сьогодні ви познайомитеся з новими партнерами або заручитеся підтримкою впливових людей. Приділіть більше часу родині. Увечері намагайтеся знайти вільний час для себе та відпочинку.

Діва
Будьте сміливими та ініціативними. День вимагатиме великих зусиль та концентрації на роботі. З’явиться можливість покращити ділові зв’язки і налагодити нові. Сприятливий час для відвідування концертів. Задоволення принесе також заняття танцями чи спортом.

Терези
Прислухайтеся до інтуїції і вам вдасться змінити своє життя на краще. Вдасться досягти успіху, якщо ви діятимете самостійно. Згадаєте приємні моменти з життя. Імовірно, зможете отримати фінансову винагороду за старанну та якісну роботу.

Скорпіон
Представникам цього знаку щаститиме у справах. Спробуйте плавання та інші фізичні вправи, щоб позбутися стресу. Потіште себе невеликим подарунком. Аби абстрагуватися від роботи, запросіть у гості друзів та чудово проведіть час.

Стрілець
Звичні методи досягнення цілей виявляться неефективними, доведеться спробувати щось нове. Експериментуйте. Можливі несподівані зізнання, пропозиції, від яких ви не зможете відмовитися. Чудовий день для романтичних побачень та зустрічей з друзями.

Козеріг
Ви з ентузіазмом беретеся за всі справи, але довести їх до кінця вдається далеко не завжди. Наведіть лад вдома, проведіть час із родиною. У стосунках зі своєю половинкою варто бути прямолінійними. Зможете в багатьох питаннях поставити крапки над «і».

Водолій
Водоліїв сьогодні врятує творчий підхід до будь-якої справи. Відмовтеся від стандартів та шаблонів. Зірки радять подивитися на ситуацію зі сторони і не шкодувати фантазії у пошуках шляхів вирішення своїх проблем. Довгі прогулянки на природі піднімуть настрій.

Риби
Роботи ставатиме все більше. Будьте зібраними та активними. Якщо маєте ідеї відкрити власну справу, варто це серйозно обміркувати. Зможете зібрати всю необхідну інформацію для свого проекту. День сприятливий для того, щоб налагодити особисте життя.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода