Гороскоп від «Доби»

Дата: 14-08-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Зосередьтеся на роботі, яка приносить задоволення. Зможете обмінятися знаннями та досвідом з діловими партнерами. Не бійтеся змін у житті. Відвідайте цікавий захід. Отримаєте незабутні враження. Нарешті зможете відпочити.

Тілець
Завантаженість на роботі виправдається. Результат вразить не тільки вас, але й керівництво. Постарайтеся бути максимально чесними з собою та об’єктивно оцінювати ситуацію. Стримуйте емоції у спілкуванні з оточуючими. Уникайте конфліктів.

Близнюки
Завершіть усі розпочаті справи, перш ніж взятися за нову роботу. Сьогодні варто більше часу приділити своїм близьким. Поговоріть на відверті теми. Сприятливий період для далеких поїздок, подорожей та відряджень. У шляху з вами може статися якась цікава випадкова пригода

Рак
Зірки радять творчо підходити до будь-якої роботи. Якщо ви не будете обмежувати себе стереотипами, здивуєтеся, наскільки якісно виконаєте поставлене завдання. День сприятливий для покупок. Домашні справи принесуть задоволення. Час для початку нових стосунків. Прислухайтеся до власних почуттів.

Лев
Сьогодні вам необхідно стати частинкою команди, оскільки тільки так зможете в короткий термін досягти бажаного результату. За працьовитість і завзятість одержите цілком заслужену матеріальну винагороду.

Діва
У будь-яких справах зараз важливо бути розсудливими та врівноваженими. Дружні зустрічі й романтичні побачення пройдуть дуже приємно. Увечері буде можливість весело провести час – відпочинок під зоряним небом подарує багато позитивних емоцій.

Терези
Вдалий період для налагодження стосунків у колективі та розробки спільних проектів. Творчий підхід до справи полегшить робочий процес. У спілкуванні з коханою людиною будьте м’якшими. День сприятливий для нових знайомств.

Скорпіон
Сприятливий день для фінансового стану: можливі грошові надходження, вигідні угоди й вдалі покупки. Сьогодні доведеться зробити важкий вибір. Прислухайтеся до інтуїції. Аби досягти бажаного, доведеться зацікавити співрозмовника своїми думками.

Стрілець
Вас переповнюватиме енергія. Направте її у правильне русло. Не бійтеся знайомитися та спілкуватися з цікавими та харизматичними людьми. Вони допоможуть у майбутньому досягнути мрії. Увечері більше часу приділіть саморозвитку. Почитайте корисну літературу.

Козеріг
Внутрішній спокій допоможе контролювати будь-яку складну ситуацію. Приділіть сьогодні час вашому здоров'ю та близьким. Спробуйте разом піти в басейн чи вийти на прогулянку. Купіть солодощі та влаштуйте сімейне свято.

Водолій
Намагайтеся самостійно ухвалювати серйозні рішення. Будьте коректні та справедливі. Сьогодні доведеться багато спілкуватися. Наведіть лад у справах. Так ви зможете успішно завершити роботу. Вдалий день, щоб реалізувати творчу ідею. Вас переповнюватиме енергія!

Риби
Зайва довірливість і небажання проаналізувати ситуацію можуть зіграти з вами злий жарт. Будьте обачними. Прогуляйтеся з друзями та повечеряйте в чудовому закладі. Прекрасний день, щоб відновити сили. Близькі вам допоможуть.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода