Посади заступників голови ОДА наразі лишаються вакантними

Дата: 15-08-2019, 13:19

Посади заступників голови ОДА наразі лишаються вакантними
Сьогодні під час пресконференції, яку провів новопризначений голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко, він повідомив, що жодного із запропонованих ним кандидатів на посаду заступника у Києві не затвердили. Тому нині ці посади займають люди, що працювали із колишнім головою ОДА. Інформує власний кореспондент «Нової Доби».

– У нас на сьогоднішній день формується команда. Мені дісталася команда, на жаль, не в тому стані, в якому б я хотів би. Замів майже немає. Із чотирьох мені дісталися двоє. І обидва вони не зовсім прості персонажі. Одного асоціюють з однією групою комерційною. Другого – з іншою. Але зараз звільнити їх я не можу, бо тоді залишуся сам із своїм прессекретарем і апаратом. Тому нехай ці люди ще трішки попрацюють з нами. Дадуть відповіді на якісь певні питання, як так сталося, що рік закінчується, гроші використані, а роботи не зроблені. Тому я Прошу дайте мені трохи часу, щоб набрати свою команду. На жаль, те що я пропоную, не приймається сьогоднішньою владою.

Як відомо, на посади заступників голови Черкаської ОДА претендувало чотири кандидатури: Борис Лебедцов, Ярослав Фатенко, Ігор Очередній та Віктор Карпенко. Жодного з них Київ не затвердив.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода