Гороскоп від «Доби»

Дата: 16-08-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Забудьте на день про всі турботи, відпочиньте на повну. Доля вам робитиме маленькі підказки. В особистих стосунках будьте терплячими. Прислухайтеся до партнера. Сприятливий період для навчання та отримання нового досвіду, відвідування різноманітних курсів.

Тілець
Доведеться попрощатися з ілюзіями і відкрити нові горизонти. Будьте уважні, не пропустіть інформацію, яка може вплинути на робочу ситуацію. Правильно розплануйте час, щоб усе встигнути. Увечері приготуйте смачну вечерю, аби здивувати близьких.

Близнюки
Дуже відповідально підберіть гардероб на робочу зустріч. Імовірно, зможете укласти важливий договір. Ваші неординарні ідеї, професіоналізм і організаторські здібності гідно оцінить керівництво. Чудовий день для того, щоб більше часу присвятити роздумам про майбутнє.

Рак
День обіцяє бути яскравим та емоційним. Можливі позитивні зміни у кар’єрі. Головне – спокійно ставитися до всіх спірних чи конфліктних ситуацій. Будьте обережними з бажаннями. Не відмовляйте собі в невеликих перервах та цікавих розвагах. Приділіть більше уваги близьким.

Лев
Проявіть якості справжнього лідера. Тримайте все під контролем. Чим активніше діятимете, тим більшого успіху досягнете. Не бійтесь експериментувати. Варто зустрітися з друзями, ви чудово проведете час. Якщо вирішили сьогодні комусь допомогти, то робіть це від щирого серця.

Діва
У першій половині дня вас порадує радісна звістка. Розмова з друзями допоможе вирішити нагальне питання. Намагайтеся цінувати все, що маєте. І отримаєте більше. Вирушіть сьогодні в похід чи відвідайте якийсь музей. Вам підуть на користь нові враження.

Терези
Сьогодні доведеться старанно попрацювати. Колеги порадують працьовитістю та завзятістю. Зможете реалізувати унікальний проект. З'являться чудові ідеї, які зможете втілити в життя. Зірки радять зробити все, аби засяяла усмішку на обличчі коханої людини.

Скорпіон
Суперечки з керівництвом можуть зіграти не на вашу користь. Варто серйозно подумати про збільшення доходу або підробіток. Відчуєте прилив сил та бадьорості. Пошукайте нові джерела натхнення. Вдалий день для того, щоб зав’язати нові перспективні знайомства.

Стрілець
Керівництво вимагатиме від вас зосередженості в справах та швидких результатів. Отримаєте справедливу компенсацію за клопітку та якісну роботу. Вільні представники цього знаку, імовірно, сьогодні зустрінуть другу половинку. Будьте уважні до свого оточення.

Козеріг
Під час перемовин з діловими партнерами варто виявити найкращі здібності та використати власну чарівність. Представникам цього знаку сьогодні щаститиме у справах. Незабаром матеріальний стан значно покращиться. Вечір присвятіть собі.

Водолій
Сьогодні будуть успішними будь-які переговори, творча робота, що вимагає креативного мислення. Сконцентруйтеся на нагальних справах. Увага з боку протилежної статі додасть вам впевненості. Вільний час присвятіть прогулянкам та душевним розмовам.

Риби
Представникам цього знаку потрібно мобілізувати всі свої сили для реалізації планів. Будь-які заходи, перемовини будуть сьогодні дуже успішними. Вечір краще провести наодинці та присвятити його відпочинку.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода