Вітання з Днем Незалежності від Геннадія Бобова

Дата: 24-08-2019, 10:26

Вітання з Днем Незалежності від Геннадія Бобова
Ми всі дуже різні, маємо часом протилежні переконання, політичні позиції, смаки і погляди на життя. Але нас об’єднує одне – ми всі українці.

Ми можемо сперечатися і лаятися, підтримувати владу або бути в опозиції, але Батьківщина у нас одна і іншої не буде. Незалежність України – це не просто слова, як і свято 24 серпня – це не просто вихідний день.

Незалежність починається з кожного з нас. Любов до Батьківщини – це не красиві вишиванки haute couture на злодіях і пафосні слова зрадників. В першу чергу – це конкретні справи, які допомагають Україні, роблять нашу державу і суспільство сильнішими.

Можна кожний день голосно повторювати мантру «я вільний» і знаходитися у клітці обмежень і фантомів, що нав’язані іншими у власних цілях. А можна просто жити, допомагати, мріяти, діяти, творити і дихати вільно повітрям свободи, навіть не задумуючись про це.

Незалежність – це прерогатива сильних духом. Вона дається лише тим, хто гідний цієї честі. Мені б дуже хотілося, щоб кожний з нас ніколи не забував про це. Тільки сильна держава може бути незалежною.

Пам’ятаймо, що кожний з нас, а не тільки влада, несе відповідальність за Україну перед нашими нащадками!

Шануймося!

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода