Як правильно викликати швидку (ІНФОГРАФІКА)

Дата: 26-08-2019, 10:50

Як правильно викликати швидку (ІНФОГРАФІКА)
До виклику швидкої допомоги зазвичай призводять несподівані і стресові ситуації. В таких умовах людям властиво забувати навіть прості номери телефонів. Паніка призводить до того, що диспетчер чує тільки плутані, сумбурні пояснення на підвищених тонах, а тим часом іде час, так необхідний пацієнту. Тож як правильно викликати швидку і яку інформацію потрібно повідомити оператору – сьогодні в нашій інфографіці.
Додатково хочемо нагадати: якщо ви побачили, що на газоні лежить чоловік і збираєтесь викликати "екстренку" – спершу запитайте, чи потрібна цьому чоловіку допомога. Часто бригада приїжджає, а людина, виявляється, просто відпочиває або хильнула зайвого і зустрічає медиків нецензурною лайкою, а то навіть і бійкою.

Пам’ятаймо: кожна хвилина затримки екстреної медичної допомоги зменшує шанси вижити на 5 %. Коли медики “екстренки” виїздять на прохання пацієнтів, яким достатньо допомоги чи консультації сімейного лікаря, вони ризикують запізнитися допомогти людині, для котрої кожна хвилина – це питання життя або смерті.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода