Гороскоп від «Доби»

Дата: 27-08-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Сьогодні ви отримаєте цікаву пропозицію від впливової людини. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб досягти успіху. Спілкування з друзями допоможе вирішити важливу проблему. Не втручайтеся в чужі суперечки, зберігайте нейтралітет. Вечір проведіть з рідними.

Тілець

На роботі вас чекає успіх, оскільки ви зможете виконати швидко та якісно доручення. Експериментуйте! Тільки так Тільці здобудуть безцінний досвід. Нагадайте про себе друзям. Влаштуйте невеличку вечірку. Ви отримаєте чимало яскравих і незабутніх емоцій. Можливі суттєві непередбачувані витрати.

Близнюки
Не озирайтеся на минуле, живіть реальним. Насолоджуйтеся спілкуванням з людьми, які вам небайдужі. У дорозі будьте більш обачними. Сьогодні ви зможете успішно завершити ремонт. Близнюки будуть задоволені результатом та отримають естетичну насолоду від проробленої роботи.


Рак
Вдалий день для самоаналізу та переоцінювання пріоритетів. Намагайтеся уникнути конфліктної ситуації, якщо бачите, що не праві – вибачтеся. Ваша щирість та комунікабельність зможе заворожити будь-кого. Ракам пощастить у ділових перемовинах і в роботі з документацією, статичними даними. Очікуйте матеріальне заохочення від керівництва.

Лев
Творче ставлення до будь-якої справи дозволить відволіктися від щоденних турбот і компенсує неприємні особисті переживання. Сьогодні доведеться добре попрацювати, щоб отримати бажаний результат. У другій половині дня вас очікує цікава мандрівка. Правильно розплануйте час, щоб усе встигнути.

Діва
День сприятливий для активного відпочинку, роздумів, спілкування з близькими людьми. Запросіть друзів у гості. Ви зможете відновити душевну гармонію та відчути себе розслаблено та комфортно. Несподівана звістка дозволить зробити підсумок щодо попередніх робіт проекту, над яким Діви працюють. Увечері влаштуйте маленьке сімейне свято.

Терези
Реалізувати складні, але цікаві проекти легше гуртом. Не відмовляйтеся від допомоги. Не нав’язуйте власні позиції іншим. День сприятливий для нових знайомств, відвідування неординарних культурних заходів та подорожей. Терези сьогодні схильні до романтичних пригод та веселощів.

Скорпіон
Проникливість представників цього знаку, оптимізм і творчий підхід можуть позитивно вплинути на кар’єрний ріст. Не будьте байдужі до проблем, які стосуються ваших знайомих. Не відмовляйте в допомозі іншим. Постарайтеся сьогодні завершити всі нагальні справи та відпочити після важкого трудового тижня.

Стрілець
Успіх в різних ділових операціях може виявитися сумнівним, оскільки не принесе бажаного результату. Постарайтеся не зіпсувати настрій собі та іншим і сприймати конфліктні ситуації з гумором. Колеги звернуться за порадою. Будьте терпеливими та лаконічними. Від вашої відповіді залежатиме найближче майбутнє.

Козеріг
З’явиться можливість покращити фінансовий стан. За можливістю не перенавантажуйтеся та знаходьте час для відпочинку. Зустріньтеся із давніми друзями, колегами та обговоріть питання, які вас турбують. Чекайте сьогодні на приємний сюрприз від своєї половинки.

Водолій
Поговоріть щиро з людиною, яка вам не байдужа. Водолії сьогодні зможуть знайти потрібні слова, щоб виразити власні почуття. Ремонт, який ви розпочали нещодавно, нарешті завершився. Покличте друзів та відсвяткуйте. Вам необхідні нові емоції. Не відкладайте роботу на потім, краще виконайте наперед заплановане.

Риби
Вас чекає успіх та публічне визнання, якщо зможете поєднати харизму із умінням швидко реагувати в найнесподіваніших ситуаціях. Будь-які починання і вкладення принесуть швидкий прибуток і динамічне зростання. Прислухайтеся до інтуїції. Вільний час присвятіть коханій людині.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода