Гороскоп від «Доби»

Дата: 21-02-2020, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Зосередьтеся на позитивних моментах. Серед інших їх теж буде немало. Вечір проведіть з друзями та рідними.

Телець
День буде напруженим, але принесе багато цікавих вражень та відчуттів. Нагадає про себе людина, з якою ви співпрацювали раніше. Можливо все закінчиться новим цікави контрактом.

Близнюки
Талан буде супроводжувати тих, хто займається бізнесом і фінансами: можна починати нові проєкти, робити інвестиції в будівництво, купувати і продавати нерухомість.

Рак
Як на роботі, так і в сім'ї на вас чекатиме день сповнений сюрпризів. На щастя, всі вони будуть позитивними. Вечір проведіть за улюбленою справою або просто побалуйте себе чимось смачненьким.

Лев
Зміцнити репутацію лідера можна дуже просто: потрібно прийти на допомогу тим, хто цього потребує, і оточення неодмінно оцінить таку лінію поведінки.

Діва
День подарує шанс проявити мудрість. Завдяки вашому вмінню швидко орієнтуватися в ситуації і займати правильну позицію вдасться досягти результату про який ви давно мріяли.

Терези
Можливості, які будуть надані цього дня, унікальні, і повторяться нескоро, якщо це взагалі станеться, тому гріх ними не скористатися.

Скорпіон
Від негативних думок, які будуть долати цього дня, можна позбутися лише за допомогою активних дій – занять спортом або генерального прибирання в будинку.

Стрілець
Найліпший засіб від нудьги – задушевна бесіда, тому найкраще, що можна зробити, – це зателефонувати близькій людині, який не тільки вислухає, поспівчуває, але і втішить.

Козеріг
Позитивне мислення, про необхідність якого не говорить тільки ледачий, цього дня виявиться актуальним, як ніколи: гарні думки будуть джерелом сприятливих обставин.

Водолій
День, коли краще відмовитися від роботи і зайнятися своїм хобі: воно створить гарний настрій і подарує наснагу на майбутні звершення.

Риби
Найважливіше сьогодні – абстрагуватися від негативу: намагайтеся зосередитися на хороших новинах, приємних подіях і позитивних чутках.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода