Гороскоп від «Доби»

Дата: 25-02-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Сон, побачений вночі, відкриє очі на людину з близького оточення, яка намагається здаватися зовсім не такою, якою є насправді. Але не поспішайте приймати швидкі рішення. Можливо, її поведінка має свої причини.

Тілець
Можете почути специфічну оцінку своїй роботі. Втім, не варто особливо зациклюватися на цьому. Ви самі маєте знати ціну собі і власним можливостям.

Близнюки
Фізичне навантаження допоможе позбутися не лише зайвих калорій, а й непотрібних думок. Потурбуйтеся про своє здоров᾿я, щоб і воно потурбувалося про вас.

Рак
Займіться справами, які приносять вам задоволення і дають відчуття затишку. Рідні допоможуть зрозуміти, наскільки ви цінні і потрібні їм.

Лев
Варто дозволити зайвим людям покинути ваше життя. Ті, хто не приносить позитиву, не повинні займати ваш життєвий простір, звісно, якщо не йдеться про те, що в людини трапилася біда і вона потребує вашої допомоги.

Діва
Вас сьогодні переповнюватиме енергія. Спрямуйте її в правильне русло: працюйте, творіть, досягайте бажаного. Вечір принесе відчуття виконаного обов᾿язку і матеріальну винагороду за насичений день.

Терези
Хороший день для підписання важливих контрактів, але варто ставитися уважно, до всіх документів, з якими доведеться працювати. Другу половину дня присвятіть хобі.

Скорпіон
Активну професійну діяльність краще замінити плануванням своїх дій на найближче майбутнє – вдасться спланувати щиру і правильну мету. Приділіть увагу рідним.

Стрілець
День допоможе проявити вашу емоційність і сексуальність, а також інтерес до таємниць і загадок. Вдалий час для приватних нарад і співбесід, особистого листування, обговорювання делікатних тем у формі довірчої розмови.

Козеріг
Вам варто використати цей день для особистих переговорів та професійних консультацій. Не варто відхиляти запрошення до діалогу: навіть малознайома людина може сказати вам щось цікаве: заінтригувати або, навпаки, щось прояснити.

Водолій
Варто проявити більше чуйності до колег, помічників, підопічних. Не про все сьогодні слід говорити відкрито. Знадобиться інтуїція в роботі з поточною кореспонденцією, розрахунками, інструкціями.

Риби
Вам на цілий день забезпечений гармонійний емоційний настрій. Не підведе і обстановка: сьогодні малоймовірні кризи, поразки і різкі зміни. У будь-якій справі ви знайдете щось приємне.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода