Четверо черкащан серед номінантів на звання «Героїв спортивного 2019 року»

Дата: 27-02-2020, 13:07

Четверо черкащан серед номінантів на звання «Героїв спортивного 2019 року»
Четверо черкаських спортсменів потрапили до списку номінантів на звання «Героїв спортивного 2019 року». Відзначатимуть кращих вже 9 березня в Києві на 14-а щорічній Всеукраїнській урочистій церемонії.

«Герої спортивного року» є однією з найголовніших спортивних подій року й традиційно присуджується найкращим спортсменам, тренерам та фахівцям спорту за вагомі досягнення, що прославляють нашу країну в світі. Цього року під час гала-вечора, організованого Національним олімпійським комітетом України, Спортивні Оскари отримають переможці в 12 номінаціях. Про це повідомляють у відділенні НОК України у Черкаській області.

Торік Україну прославили в світі такі черкащани:

Назар Чепурний – чемпіон світу (вправа на перекладині) і срібний призер чемпіонату світу (командні змагання) серед юніорів зі спортивної гімнастики, володар 3-х золотих (командні змагання, вільні вправи, вправи на коні) і срібної (вправи на кільцях) нагород ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (17 років). Він представлений в номінації «Зірка, що сходить».

Анастасія Сапсай – чемпіонка світу і ІІ Європейських ігор з самбо. Спортсменка представлена в номінації «Разом з олімпійцями (неолімпійські види спорту).

Іван Ткаченко, Нікіта Руслов у складі чоловічої збірної команди з баскетболу 3х3 до 23 років – срібні призери чемпіонату світу U23. Вони номіновані як «Найкраща команда з ігрових видів спорту (збірна)».

Переможці будуть названі під час самої Церемонії.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода