Гороскоп від «Доби»

Дата: 24-03-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Сьогодні є хороша можливість впровадити в життя ідеї, про втілення яких ви давно мріяли. Хороший день для дебатів та інтелектуальних суперечок. Можливі цікаві зустрічі, що стосуються роботи, технічних або наукових пошуків.

Телець
Сьогодні день прийде в приємному спілкуванні з давніми друзями. І хоча здійснюватиметься воно за допомогою сучасних засобів зв’язку, задоволення від цього буде не менше. Вечір проведіть в розвагах і відпочинку.

Близнюки
Сьогодні хороший день для упорядковування свої справ та організаційних перетворень. Колишні обов’язки та турботи нагадають вам про себе. Будьте обережні та дисципліновані. Намагайтеся уникати зайвих витрат.

Рак
Сьогодні ваші енергія та рішучість будуть спрямовані на конструктивне виконання багатьох завдань. Це принесе вам не лише задоволення і успіх, а й фінансову винагороду. Друга половина дня порадує приємним спілкуванням і відпочинком.

Лев
Сьогодні сприятливий день для спілкування з незнайомим людьми, ділової активності та фінансових операцій, пов'язаних з нерухомим майном та сферою послуг. Можуть з’явитися цікаві можливості, що стосуються протилежної статі.

Діва
Сьогодні хороший день для укладання успішних угод, спілкування з представниками офіційних інстанцій, спонсорами, впливовими людьми. Просто продемонструйте свої можливості і побачите, як справи підуть угору.

Терези
Докладіть сьогодні невеликих розумових зусиль, щоб досягти успіху в справах, в яких раніше не вдавалося здійснити бажане. Підвищення життєвої сили та нові ідеї творчого самовираження в домашньому колі піднімуть вам настрій.

Скорпіон
Зорі не радять вам форсувати ситуацію і надто активно втручатися в нинішній процес. Почекайте трохи і справи самі вийдуть на потрібний вам курс. Якщо щось не виходить, поговоріть з людьми, думку яких поважаєте.

Стрілець
Настав час зосередитись, зібратися і діяти злагоджено та чітко за планом. Увечері відпочиньте, проведіть час за улюбленим фільмом або займіться медитацією.

Козеріг
Зорі вказують на здобуту єдність, гармонію і щасливе завершення якогось ходу подій. Ви досягли мети, до якої йшли останнім часом. Знання та навички, що у вас з’явилися, дозволять вам відчувати себе виразно добре.

Водолій
Водолії, ваші ініціативи будуть оцінені гідно. Хороший день для обговорення подальшої стратегії роботи, укладання цікавих угод і проведення зустрічей. Також день порадує приємними враженнями і постійним відчуттям чогось особливого, що відбувається у вашому житті.

Риби
Прийшла пора насолодитися сповна тим, чого так не вистачало раніше. Приємною компанією, приємною розмовою. Якщо ви – творча натура, варто приділити час самоаналізу. Ймовірно, що зараз настав ідеальний період для того, щоб упорядкувати думки.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода