Гороскоп від «Доби»

Дата: 25-03-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Зірки радять відмовитися від ризикованих справ і довіритися досвіду. Вам доведеться терміново вийти із зони комфорту, швидко мобілізуватися.

Телець
Не завадить вжити заходів обережності, якщо ви хочете провести з друзями якийсь експеримент. Довіряйте інтуїції і порадам друзів, щоб досягти найкращого результату.

Близнюки
День підігріє честолюбство і нетерпіння, але зробить вас більш пробивними і цілеспрямованими. Скористайтеся цим, щоб досягти бажаного. Разом з тим проявляйте терпіння і доброту, особливо з рідними.

Рак
Сьогодні вас переповнюватиме енергія і бажання творити щось прекрасне і дивовижне. Зосередьтесь на справі, які вважаєте важливою, і навіть самі не помітите, як легко і невимушено досягнете успіху.

Лев
На вас очікує неспокійний день. Події перевірять вас на дипломатичність або випробують на міцність ваш союз. Займіть правильну позицію і зберігайте спокій.

Діва
Сьогодні розсудливі обережні Діви спостерігатимуть за ходом подій збоку, і це правильно. Зараз краще відпочити і набратися сил для подальших звершень. Краще не починати в цей день важливих проєктів.

Терези
Сьогодні доведеться діяти оперативно і часом йти на ризик. Події покажуть рівень вашої майстерності або технічної оснащеності. Можливий тест на спритність і витривалість. Втім з високою ймовірністю ви покажете себе з найкращого боку.

Скорпіон
Сьогодні вас вестиме спортивний або діловий азарт. Варто проявляти відчайдушну сміливість, братися за складні проекти. Можливі напружені тренування, ризиковані фінансові гри. Беріться за все, вам все вдасться.

Стрілець
Сьогодні не варто пасувати перед труднощами, але корисно підвищити боєготовність і посилити захист. Проявіть характер, покажіть, на що ви здатні, і ваші старання оцінять відповідним чином.

Козеріг
Сьогодні не варто робити значних витрат, приймати надважливих рішень. Зорі пропонують взяти паузу і приділити більше уваги собі і людям, які для вас мають особливу цінність. Робота почекає.

Водолій
Уявіть себе рибкою. Красивою і неймовірно спокійною у великому красивому акваріумі. Уявили? Так і поводьте себе весь день. Спокійно, позитивно і трішки розслаблено. Про всі ваші турботи потурбуються, просто довіртеся інтуїції і насолоджуйтесь періодом психологічного відпочинку.

Риби
День подарує багато нових вражень і переживань. Не всі з них будуть приємними, але всі матимуть хороший кінець. Будьте собою і побачите, що так значно краще жити, ніж постійно намагатися відповідати чиїмось нормам.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода