Гороскоп від «Доби»

Дата: 27-03-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Сьогодні організаторські здібності Овна досягнуто величезних висот! Його жовта майка лідера буде видна здалеку, спонукаючи оточуючих слідувати за ним. Можливо, ситуація довірить турботам Овна групу людей або ж він сам візьме відповідальність на себе за якийсь громадські справи.

Телець
Сьогодні Телець має бути готовий до того, що будь-які свої рішення, ідеї або проєкти йому доведеться як слід обґрунтувати! Оточуючі не будуть схильні вірити на слово, і навіть заразливі емоції Тельця або його ораторська майстерність не дадуть бажаного ефекту.

Близнюки
Сьогодні Близнюки сповнені енергії і сил, але, щоб не налякати оточуючих своїм натиском, їм доведеться це приховувати. День зажадає від них неквапливого ритму і зважених, консервативних рішень, так що Близнюкам доведеться балансувати на грані обережності і рішучості.

Рак
Рака сьогодні будуть цікавити питання домашнього побуту і сімейного бюджету. Ви активно попрацюєте, щоб привести їх у порядок! Також варто підготуватися до активних вихідних. Є висока ймовірність, що ви відправитесь хоч і не у далеку, але приємну подорож до місць, знайомих із дитинства.

Лев
Лева раз-по-раз будуть відволікати домашні турботи: не тільки одномоментні, а й ті, які давно накопичилися і потребують вирішення. Крім того, близькі можуть намагатися навперебій заволодіти його увагою, вимагаючи від підтримки.

Діва
Дів сьогодні очікує сонячний весняний день, якщо їхній настрій не буде змінюватись надто швидко. Спробуйте не брати близько до серця все, що трапляється навколо. Спершу турбуйтесь про себе, а вже тоді допомагайте іншим.

Терези
Сьогодні на Терезів чекає спокійний день, коли можна нікуди не поспішати, справи йдуть своєю чергою, не вимагаючи суєти. Можливо, комусь неспішний плин подій може здатися нудним, однак якщо Терези будуть до цього готові, то зуміють провести час з користю.
Скорпіон
Люди перекладуть на плечі Скорпіона левову частину своїх проблем і турбот! Скорпіон готовий надати їм підтримку і допомогу, навіть посунувши заради цього свої власні справи. Втім, прохачі можуть про це пошкодувати: Скорпіон піддасть безжалісному аналізу їх проблеми.

Стрілець
Стрільцям варто приготуватися до того, що оточуючі будуть їх повчати. Цілком можливо, в цей день їм доведеться брати участь не в одній нудній бесіді, в якій їм буде відведена роль безсловесного слухача. Особливо не варто завтра ділитися з навколишнім новими ідеями або планами.

Козеріг
Сьогодні Козерогам не варто сподіватися тільки на себе, їм може знадобитися чиясь порада або допомога. Якщо відчуваєте себе занадто завантаженими, не соромтеся передоручити частину справ комусь. Вечір присвятіть людям, яких любите.

Водолій
Сьогодні Водолій зможе повною мірою проявити свої комунікативні навички та інтелект. Ваш неймовірний дар переконання розвернеться в повну силу. Здається, ви б могли навіть вовка переконати в тому, що капуста смачніша і поживніша за м’ясо. Всі будуть просто в захваті від послідовності викладу ваших думок і логіки. І не дивно, адже вони навіть не здогадуються, якими непередбачуваними і нестримно емоційними можете бути ви самі.

Риби
Чудовий день для того, щоб Риби присвятили його своїм фінансів. Несподівано в них може прокинутися талант бухгалтера, дозволивши досконально підвести рахунок власних доходів і витрат. Навіть якщо Риби сьогодні раптом виявлять, що з їх банківським рахунком щось не так, вони зуміють виправити ситуацію.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода