У Черкасах хочуть провести фінал Кубка України з футболу

Дата: 8-05-2020, 13:36

У Черкасах хочуть провести фінал Кубка України з футболу
Заступник міського голови Юрій Ботнар оголосив про спільну з міським головою Анатолієм Бондаренком ініціативу проведення фіналу Кубка України з футболу в Черкасах. Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Також він попросив колег по виконкому підтримати цю ініціативу з метою популяризації футболу у місті, враховуючи досвід проведення ігор чемпіонату та Кубка України з футболу та міжнародних зустрічей молодіжної збірної команди України. Тож члени виконкому підтримали проєкт рішення «Про готовність прийняти фінал Кубку України з футболу 2020-2021 років».

«У місті функціонує «МСК «Дніпро», на балансі якого є футбольне поле та арена, здатна вмістити 10 тисяч вболівальників. Надіємось, що карантин закінчиться, і приблизно в травні наступного року, ми зможемо провести грандіозне та важливе для міста свято. Я вважаю, проведення фіналу Кубка України у Черкасах стане заходом, що не лише популяризує футбол у місті, а й наблизить нас до статусу спортивної столиці України», – зазначає куратор галузі спорту в Черкасах Юрій Ботнар.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода