Пасічники та аграрії області провели онлайн-семінар щодо підтримки бджолярства

Дата: 23-05-2020, 15:53

Пасічники та аграрії області провели онлайн-семінар щодо підтримки бджолярства
Днями в Департаменті агропромислового розвитку відбувся онлайн-семінар щодо напрацювання алгоритмів взаємодії пасічників Черкащини з аграріями регіону та органами місцевої влади. Повідомляє пресслужба ОДА

До заходу долучилися директор Департаменту АПР ОДА Анатолій Яріш, керівники громадських об’єднань та асоціацій бджолярів регіону та представники Держпродспоживслужби області.

В ході зустрічі учасники семінару висловили пропозиції щодо врегулювання на законодавчому рівні використання ліцензованих засобів захисту рослин та інших проблемних питань галузі. Йшлося також і про запровадження санкцій за порушення вимог Закону України «Про бджільництво».

Фахівці галузі також запропонували розпочати чотирьохсторонній формат зустрічей виробників та постачальників засобів захисту рослин, сільськогосподарських товаровиробників, представників громадських об’єднань пасічників області, органів влади та місцевого самоврядування.

Водночас за підсумками прийнято рішення провести круглий стіл, ознайомитися з проєктом Закону України № 25-37 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту та розвитку бджільництва» та внести пропозиції.

Довідково:
В області у всіх категоріях господарств утримується більше 110 тис. бджолосімей. В господарствах населення нараховується 105 тисяч бджолосімей, що складає майже 96% від загальної кількості.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода